Wycinka drzew Renova

Miejsce dla początkujących ogrodników. Porady, jak urządzić ogród, zasadzić trawę i nie uśmiercić roślin.
Awatar użytkownika
donata-97
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 19:52

Wycinka drzew Renova

Post autor: donata-97 »

Cześć. Muszę pozbyć się kilku drzew na mojej posesji, ale przyda mi się fachowa pomoc. W okolicy działa firma Renova. Ktoś z was korzystał może z ich usług? Polecacie?
Awatar użytkownika
Korneliusz94
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2020, 16:25

Re: Wycinka drzew Renova

Post autor: Korneliusz94 »

Znam firmę Renova i jednocześnie bardzo polecam. U mnie zajmowali się czyszczeniem kostki brukowej i doprowadzili ją do idealnego stanu. Są naprawdę profesjonalni i nie można im absolutnie nic zarzucić ;)
drzewką32

Re: Wycinka drzew Renova

Post autor: drzewką32 »

Gdy będziesz obchodził jakąś uroczystość i zapraszał gości to możesz poprosić swoich znajomych aby nie kupowali ci prezentów to możesz ich zachęcić do włączenia do akcji https://posadzimy.pl/blog mogą te pieniądze poświęcić właśnie zamiast prezentu to wpłacają pieniądze na konto a oni w ramach tej akcji zasadzą odpowiednią ilość drzew. Znajomi mogą ci dać w prezencie certyfikat ile drzew zostało zasadzonych. Polecam wam
kórtka

Re: Wycinka drzew Renova

Post autor: kórtka »

Najpierw warto zadbać o stosowny wniosek o wycinkę. Pomocy na tym polu udzielili nam https://www.projektowaniezieleni-gdansk ... -o-wycinke , dzięki którym w mgnieniu oka przeszliśmy do tego etapu - a to sprostało naszym wymaganiom, w pełni!
edikoł

Re: Wycinka drzew Renova

Post autor: edikoł »

U mnie na działce przed budową domu trzeba też było wyciąć kilka drzew. Sprawnie i bezproblemowo ogarnęła mi to firma https://www.surdpas.pl/oferta/uslugi-pilarskie - mają świetnych specjalistów i świadczą dzięki temu bardzo profesjonalne usługi pilarskie. Polecam, bo są godni zaufania, terminowi i oferują konkurencyjne ceny.
ODPOWIEDZ