Jaka brama?

Miejsce dla początkujących ogrodników. Porady, jak urządzić ogród, zasadzić trawę i nie uśmiercić roślin.
Łosne

Jaka brama?

Post autor: Łosne »

Nie mamy jeszcze płotu, dlatego mam wybór i przychodzę z pytaniem, a jednocześnie po poradę. Zastanawiam się, jaka brama automatyczna będzie lepsza. Czy brama przesuwna czy może brama skrzydłowa?
ginamó

Re: Jaka brama?

Post autor: ginamó »

Idealnym wyborem okazała się brama z oferty https://www.rapi.com.pl/nasza-oferta . Jakość w kombinacji z jeszcze lepszą ceną okazała się całkowicie spełniać nasze wymagania. Znakomicie to wygląda, no i ułatwia sporo spraw. Wybór perfekcyjny i to w bardzo wysokiej jakości, zdecydowanie polecam!
Awatar użytkownika
messa
Posty: 184
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:11

Re: Jaka brama?

Post autor: messa »

U siebie akurat mam bramę przesuwną, oczywiście na pilota nie inaczej. Tak się idealnie złożyło, że bramę kupiłam z tej samej firmy co ogrodzenie czyli od Jońca. Ogrodzenie jest z bloczków betonowych z przęsłami panelowymi i do tego brama jest panelowa. W całości dobrać jedno do drugiego żeby wszystko idealnie pasowało, to nie mogłam.
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Jaka brama?

Post autor: Kasiak77 »

Witam,bardzo zalezy mi na tym,by dowiedzieć się więcej na temat tego jak dbać o bramy przydomowe. Chcę dowiedzieć się więcej na temat srodkow do konserwacji i zapiezpieczania ich w zaleznie od pory roku. https://dbamyobramy.pl/ Co o tym sądzicie? Proszę o wasze opinie, pozdrawiam
Liśka

Re: Jaka brama?

Post autor: Liśka »

My bardzo solidną bramę przesuwną z dobrej jakości napędem kupiliśmy w firmie Gałecki z Warszawy https://www.xn--gaecki-4db.pl/bramy-gar ... rzesuwane/ i w 100 % nam odpowiada. Jest porządnie wykonana, nowoczesna i funkcjonalna no i co istotne- napęd działa bezawaryjnie, także jest tak jak być powinno. A bramę najlepiej dobrać wyglądem do posesji, wiadomo.
Norbert

Re: Jaka brama?

Post autor: Norbert »

Wybór bramy to jedna ważna sprawa, a druga to wybór dobrej automatyki do niej. Na rynku jest duży wybór, ale nie każdy producent tego typu sprzętu warty polecenia. Mi, kumple, ktory jest instalatorem automatyki do bram doradził siłowniki BFT - zarówno do bramy garażowej, jak i wjazdowej. I bardzo sie cieszę że go posłuchałem. Faktycznie jest niezawodny napęd, wysokiej jakości, działający sprawnie i płynnie. Bardzo wielu instalatorów pracuje właśnie na tych produktach, bo ciesza się one dużym zaufaniem.
ODPOWIEDZ