Grille ogrodowe

Miejsce dla początkujących ogrodników. Porady, jak urządzić ogród, zasadzić trawę i nie uśmiercić roślin.
Tomękpl

Grille ogrodowe

Post autor: Tomękpl »

Siema

Chcę kupić grill ogrodowy lub palenisko. Czy możecie polecić mi jakieś strony, które mają dosyć tanie oferty? Zależy mi też na jakości i wolę żeby każda z ofert była wypośrodkowana. Po prostu nie chcę przepłacać na grillu.
Powiedźcie mi co sądzicie o stronie Cookking.pl? Czy warto kupić ich palenisko z ich ofert?
Awatar użytkownika
waxa
Posty: 140
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:03

Re: Grille ogrodowe

Post autor: waxa »

Posiadam mieszkanie, więc nie doradzę w tej kwestii, ale uwielbiam grillowane potrawy, więc zakupiłam grill elektryczny Krampouz Mythic w sklepie https://polgrill.pl/. Jest to dobra inwestycja. W swojej ofercie mają też grille ogrodowe, więc może zdecydujesz się jednak na zakup grilla zamiast paleniska.
Awatar użytkownika
kanapka
Posty: 91
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:33

Re: Grille ogrodowe

Post autor: kanapka »

A jak Wam się podoba taki grill stołowy Ofyr Tabl'O: https://ogrodolandia.pl/grill-stolowy-ofyr-tablo ? Właśnie stoję przed wyborem grilla na ogród. Chciałabym go kupić jeszcze przed sezonem grillowym. Jak sądzicie, czym kierować się przy takim zakupie?
przypał

Re: Grille ogrodowe

Post autor: przypał »

Według mnie, fajną sprawą jest taki grill betonowy .Prezentuje się dobrze, no i też wytrzyma przez wiele lat. Można go obłożyć ciekawym kamieniem i już :) Ciekawe propozycje możecie znaleźć np. na stronie - https://www.merkurymarket.pl/grille-betonowe/ Mój brat zamawiał stamtąd już wiele rzeczy i zawsze był bardzo zadowolony z jakości wykonania.
Tereł

Re: Grille ogrodowe

Post autor: Tereł »

Jak o mnie chodzi to zdecydowanie wygrywają grille gazowe i naprawdę duży wybór niezłych opcji będziecie mogli znaleźć w ofercie https://koler.pl/ także warto zajrzeć i oczywiście mam nadzieję, że znajdziecie odpowiedni sprzęt dla siebie w rozsądnej cenie. No i również ważne grillowanie będzie po prostu dużo, dużo przyjemniejsze :)
ODPOWIEDZ