Zarabanie przez internet

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
comanka
Posty: 112
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:26

Zarabanie przez internet

Post autor: comanka »

Zastanawiałam się niedawno czy są możliwości na to by dorabiać sobie pracując w domu np przez internet? Kilkoro moich znajomych wspominało mi że dorabiają tam w domu. Szukałam indormacji jak zarabiać w domu https://make-cash.pl/ ma tam bardzo fajny artykuł na ten temat.
Awatar użytkownika
selek
Posty: 324
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:02

Re: Zarabanie przez internet

Post autor: selek »

Jeśli chodzi o zarabianie przez internet to praca jak każda inna i na lepszych portalach znajdziesz pracodawców z tej branży. Polecam założyć profil tutaj https://www.talink.me/ i odpowiednio go skonfigurować to znaczy wybrać czy jesteśmy kandydatem aktywnym czy pasywnym. Potem określić czy ukrywamy dane czy też odkrywamy i na ile i czekamy na oferty lub sami szukamy.
Awatar użytkownika
Werka01
Posty: 163
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:13

Re: Zarabanie przez internet

Post autor: Werka01 »

Większość osób, które nie są zadowolone z pracy i zarobków w Polsce decyduje się na wyjazd za granicę. To bardzo korzystna opcja i na pewno warto spróbować tam swoich sił. Wystarczy poszukać albo ogłoszeń albo agencji pracy. A na miejsce można pojechać busem - https://intbus.pl/, na co większość osób się decyduje. Taka podróż nie jest wtedy ani droga ani męcząca. Busy są nowoczesne i komfortowe, wyposażone we wszelkie udogodnienia.
:)
Awatar użytkownika
wentexpert56
Posty: 24
Rejestracja: 26 kwie 2019, 21:16

Re: Zarabanie przez internet

Post autor: wentexpert56 »

Zarabianie przez internet jest dobre jako praca dorywcza ale przychodzi czas że trzeba znaleźć stałą i dojrzałą pracę. Takiej pracy nie znajduje się w internecie, ewentualnie w dobrych serwisach internetowych albo w dobrej agencji pracy. Agencje takie jak EuroKadra szukają pracowników w Polsce dla branż IT, transportu, budownictwa i innych. Wszędzie tam gdzie potrzebni są sprawdzeni pracownicy nie szukający czegoś na chwilę jak np. praca w internecie a podstawowego źródła dochodu ale i rozwoju zawodowego.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Zarabanie przez internet

Post autor: Daria »

Jeśli szukacie sposobu na dodatkowy zarobek, to warto też zastanowić się nad współpracą z firmą AVON. Możecie sobie o niej poczytać na stronie https://avonlider.pl/. Jak widać firma ta daje możliwość rozwoju i można być tam nie tylko konsultantką, ale również liderką i wtedy zarabiać dużo więcej. Poza tym współpraca z ta firmą to możliwość przeżycia niesamowitej przygody ;)
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 40
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:50

Re: Zarabanie przez internet

Post autor: Kalanss »

Jest cała masa sposobów zarabiania pieniędzy poza etatem. Internet to kopalnia wiedzy, po którą możemy sięgać bardzo często zupełnie za darmo. Ja dzisiaj trafiłam na genialny artykuł o sposobach zarabiania pieniędzy, który znajduje się pod tym adresem https://finanse.net.pl/jak-zarobic-pieniadze/ . Nie wiem, czy ktoś z Was już go czytał, gorąco Was do tego zachęcam jesli jeszcze tego nie zrobiliście.
Awatar użytkownika
lampka
Posty: 235
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:12

Re: Zarabanie przez internet

Post autor: lampka »

Jest wiele sposobów na dodatkowy zarobek, nie tylko przez internet. Ostatnio w cenie jest sprzedaż złomu. Widziałam, że tutaj https://zlomweglika.pl/skup-metali-szlachetnych mają ciekawą ofertę, a co najważniejsze - oferują jedną z lepszych stawek na rynku. Jeśli zalegają wam w domu jakieś stare narzędzia itd, to warto pomyśleć o ich sprzedaży. Możecie na tym naprawdę nieźle zarobić.
Awatar użytkownika
ewka
Posty: 252
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:01

Re: Zarabanie przez internet

Post autor: ewka »

Nie ma problemy z tym, aby obecnie znaleźć takie stanowisko, na którym będzie można pracować zdalnie. Jest to bardzo popularne rozwiązanie, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo. Na portalu Geopraca jest praca w dolnośląskim (całym, z Wrocławiem). Rozejrzyjcie się tam koniecznie.
jłj

Re: Zarabanie przez internet

Post autor: jłj »

lampka pisze: ↑20 lis 2019, 9:01 Jest wiele sposobów na dodatkowy zarobek, nie tylko przez internet. Ostatnio w cenie jest sprzedaż złomu.
No właśnie nie jest to sposób zarobku przez internet, ale da się zarobić na sprzedaży złomu. My sprzedaliśmy cały złom, który niechlubnie gromadziliśmy za domem, do skupu złomu R.R.Metall w Środzie Wielkopolskiej https://www.rrmetall.com.pl/oferta/zlom . Ich oferta jest szeroka, mają kompleksową ofertę i korzystne ceny. Działają całkowicie legalnie, przyjmują między innymi miedź, aluminium, stal. cynk, ołów, metale żelazne, itp.
ODPOWIEDZ