Remont domu

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Kot
Posty: 58
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:08

Remont domu

Post autor: Kot »

jestem w trakcie remontu i zastanawiam się jakie obrazy do domu wybrać i w jakich ramach je powiesić. Chce jakoś zapełnić puste ściany. Udało mi się tutaj http://galeriaram.pl/ znaleźć fajne grafiki i ramy do obrazów. Nie wiem tylko jak duże one powinny być. A może postawić jeszcze na jakieś inne dodatki ?
kapustka

Re: Remont domu

Post autor: kapustka »

Gdybyście w trakcie remontu poszukiwali pomocy hydraulicznej to sprawdźcie https://naprawa.pl/hydraulik/barlinek. Platforma ta zapewnia kompleksową listę usług naprawy i instalacji wodno-kanalizacyjnych oferowanych przez doświadczonych profesjonalistów. Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi można szybko znaleźć niezawodnego dostawcę usług i uzyskać niezawodne rozwiązania hydrauliczne.
wieśkaa

Re: Remont domu

Post autor: wieśkaa »

My planujemy za jakiś czas kupić jakiś naprawdę porządny lakier parkiet . Z tego co widziałam to dostępne są tutaj bardzo dobrej jakości produkty i co ważne też jednak zamówienia są bardzo szybko realizowane.
Awatar użytkownika
Dariaa
Posty: 47
Rejestracja: 25 wrz 2019, 7:17

Re: Remont domu

Post autor: Dariaa »

My właśnie jesteśmy po przeprowadzce.
Na pewno bym zmieniła:
- rozstaw gniazdek, gdy projektant nam robił projekt nie wzięliśmy tego pod uwagę, po prostu staraliśmy się rozkładać gniazdka równomiernie i na przykład w salonie na jednej ścianie mam dwa gniazdka, które zasłania narożnik, więc muszę mieć go przesuniętego w jedną albo drugą stronę. Chciałabym żeby narożnik mieścił się między gniazdkami. To jest do zrobienia, ale remontów mamy dosyć na najbliższe X lat
- drzwi do sypialni i to największa moja bolączka... Zrobiłabym otwierane do sypialni a nie do salonu. Mamy pokoje przechodnie niestety i nie pomyśleliśmy o tym wcześniej. Od korytarza na salon nie mamy drzwi i nie chcieliśmy, teraz stwierdziliśmy że by się przydały aby nie było słychać hałasów z klatki schodowej i niestety obie pary będą otwierały się na salon, a niestety mamy tylko 18m2 pokoju i nie ciekawie to będzie wyglądać. Drzwi niestety nie możemy przemienić, bo w sypialni będą otwierały się wtedy nie na tą stronę co trzeba.
To takie dwa moje największe utrapienia, ale to nasze pierwsze mieszkanie, które robiliśmy sami od zera i teraz już wiem, na co zwracać uwagę

A i jesli planujecie tynki, polecam stronę:
https://hotelsgratis.pl/jak-obliczyc-tynki-wewnetrzne/

Opisane jest tutaj jak oblicyć do nich powierzchnie :) Może dzięki temu będzie to łatwiejsze.
wit

Re: Remont domu

Post autor: wit »

Czy budowa od podstaw to dobre rozwiązanie? Co sądzicie? Czy może lepiej kupić gotowca i coś poremontować? Bo mi bardzo podoba się taki dom https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt-2, ale budowa ponoć tak długo trwa. Tak słyszałem.
ODPOWIEDZ