pomysł na wnętrze

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Agaton_67
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2020, 7:45

pomysł na wnętrze

Post autor: Agaton_67 »

Jeśli nie macie pomysłu na swoje mieszkanie to polecam Wam skorzystanie z usług profesjonalnej firmy zajmującej się projektowaniem. Ja skorzystałam z usług Intus Group i jestem zachwycona. Współpraca z nimi to była czysta przyjemność.
Freya

Re: pomysł na wnętrze

Post autor: Freya »

Początkowo, gdy tylko wyremontowaliśmy dom, faktycznie brakowało mi pomysłów na aranżację wnętrz. Poszperałam jednak trochę po Internecie i powiem Wam....było warto. Licznych inspiracji odnoszących się do wystroju pomieszczeń dostarczyła mi strona dekoratorni Indelo. Widząc dostępne tutaj przeróżne i jakże ciekawe elementy związane z wyposażeniem domu moja wyobraźnia zaczęła działać na pełnych obrotach. W sklepie Indelo kupiłam m.in. pastelowe tekstylia, kilka mebli w stylu vintage, drewniany zegar ścienny, gustowne naczynia, klimatyczne lampiony i dekoracje ze szkła oraz wikliny, Generalnie postawiłam na styl skandynawski- minimalistyczny lecz nie pozbawiony przytulnego charakteru.
leggiaia

Re: pomysł na wnętrze

Post autor: leggiaia »

Urządzenie pokoju nastolatka może być wyzwaniem, ponieważ musimy uwzględnić wiele różnych czynników. Musimy znaleźć sposób na dostosowanie przestrzeni do ich zmieniających się potrzeb i zainteresowań. Jeśli potrzebujesz praktycznych wskazówek i inspiracji, zapraszam do odwiedzenia strony https://supernowosci24.pl/artykul-promo ... astolatka/ , gdzie znajdziesz wiele cennych porad.
ODPOWIEDZ