Płytki

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
strojek
Posty: 55
Rejestracja: 28 maja 2019, 1:24

Płytki

Post autor: strojek »

Robicie remont swojej łazienki? Macie już na oku jakieś płytki? Patrzyłam na ceramiczne w harimexie w Gdyni. Podobają mi się aranżacje łazienek, w których miesza się kilka rodzajów płytek. Macie jakieś na oku? Jak wygląda wasza łazienka?
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Płytki

Post autor: Daria »

Moim zdaniem płytki najbardziej opłaca się kupować przez internet. Nie tylko dlatego, że ceny są tutaj atrakcyjniejsze, ale przede wszystkim dlatego, że wybór jest o wiele większy. My na przykład zamawialiśmy takie płytki na stronie https://www.paste-group.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni :) Stosunek ceny do jakości jest tam rewelacyjny ;)
Awatar użytkownika
Iva03
Posty: 52
Rejestracja: 10 mar 2019, 16:25

Re: Płytki

Post autor: Iva03 »

Jeżeli sama miałabym wybrać jakieś płytki, najpewniej byłyby to produkty, których struktura przypomina drewno, do tego duża wanna wolno stojąca i obowiązkowo umywalka na zamówienie z https://danolit.pl/ . W tym przypadku bowiem mamy możliwość zakupienia wyjątkowy produktów, nie tylko jeżeli chodzi o najwyższą jakość, ale też niebanalną stylistykę.
Awatar użytkownika
domeczek
Posty: 10
Rejestracja: 11 lip 2019, 10:36

Re: Płytki

Post autor: domeczek »

W internecie rzeczywiście można znaleźć płytki i też od razu nawet jakieś nowoczesne aranżacje. Tutaj https://www.harimex.pl/ patrzyłam właśnie na płytki ceramiczne. Stawiam raczej na ich jakość, a tutaj można takie znaleźć, a ceny wcale nie są kosmiczne.
Awatar użytkownika
malena
Posty: 155
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Płytki

Post autor: malena »

Od siebie mogę Ci zostawić namiar na sklep Tanigres.pl - tutaj https://tanigres.pl/ masz bezpośredni link. Mega duży asortyment, a to ważne, bo jest w czym wybierać. Ceny na moje oko ok - mam porównanie ze sklepami stacjonarnymi i tu sporo niższe, no i dodatkowe promocje. Jeśli chodzi o to, jakie konkretnie wybrać, to nie doradzę, bo to zawsze indywidualna kwestia. Zauważyłam, że ponadczasowe są łazienki monochromatyczne. Może coś w tym stylu? Tak czy inaczej popatrz u nich, a może coś na stronie bezpośrednio Cię zainspiruje.
Awatar użytkownika
smerfetka
Posty: 112
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:15

Re: Płytki

Post autor: smerfetka »

Według mnie temat płytek jest tak szeroki jak ocean. Dzisiaj mamy przeogromny wybór w poszczególnych modelach, że jest to wręcz niesamowite. Całe szczęście, że też są artykuły https://www.miod-malina.pl/plytki-do-ku ... totne.html gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej na temat płytek po kuchni i łazienki.
ODPOWIEDZ