Nowe mieszkanie

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Sandra77
Posty: 20
Rejestracja: 19 paź 2019, 21:49

Nowe mieszkanie

Post autor: Sandra77 »

Cześć,

szukam kogoś kto zajmuje się projektowaniem wnętrz. Możecie mi kogoś polecić? :)
Awatar użytkownika
Anna78
Posty: 46
Rejestracja: 16 sie 2019, 17:55

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: Anna78 »

Cześć,

Ja mogę polecić Ci Natalię Klim-Matuszewską - link do www.
Mi pomagała projektować całość mieszkania :) Sama nigdy bym tak tego ładnie nie zrobiła także jestem bardzo zadowolona z tego :D
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: Kasiak77 »

My chcieliśmy skorzystać z usług projektantów, ale cena nas powaliła. Fakt, że wybraliśmy bardzo znane biuro, ale postanowiliśmy poszukać inspiracji w sieci. Tak trafiliśmy na stronę biura nieruchomości, które oferuje luksusowe apartamenty https://www.russjan.com/mieszkania-troj ... 29,pl.html . To tam znaleźliśmy wiele ciekawych rozwiązań do naszego mieszkania.
Awatar użytkownika
olik89899
Posty: 204
Rejestracja: 02 paź 2019, 16:00

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: olik89899 »

Jeśli chodzi o nowe mieszkanie to ceny są bardzo różne, bo wszystko zależy od metrażu, lokalizacji i oczywiście miasta, bo na pewno wszyscy znamy to, że im większe miasto, tym większe koszty. Warto też np. popytać znajomych, którzy kupowali mieszkania, może polecą też sprawdzonego dewelopera. Moja siostra kupowała ostatnio mieszkanie od dewelopera i wiem, że w pierwszej kolejności był mały rekonesans wśród znajomych i w końcu wybrała dewelopera http://www.superkrak.com.pl Ogólnie ma on duży wybór mieszkań, o różnym metrażu, na różnych kondygnacjach, a do tego świetne lokalizacje.
ODPOWIEDZ