łazienka - nowa umywalka

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Radomir_70
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2023, 3:46

łazienka - nowa umywalka

Post autor: Radomir_70 »

Przy okazji remontu łazienki pomyślałem o zakupie nowej umywalki, bo zdecydowanie by się przydała. Przede wszystkim jednak potrzebne mi rady i wskazówki od nieco bardziej doświadczonych osób. Wiem, że dobry producent umywalek to jest podstawa, żeby zakupić porządną umywalkę. Na jakie oferty w szczególności warto zwracać uwagę? Doradzicie mi coś? Dzięki!
HubertB

Re: łazienka - nowa umywalka

Post autor: HubertB »

Łazienka dla osób starszych i niepełnosprawnych to często niewielka przestrzeń, którą trzeba wykorzystać maksymalnie efektywnie. W artykule na https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/ja ... osprawnych są fajne porady dotyczące optymalizacji układu łazienki, aby zapewnić jak najwięcej przestrzeni do poruszania się. To bardzo ważna sprawa i trzeba mieć to na uwadze projektując taką łazienkę.
gerda

Re: łazienka - nowa umywalka

Post autor: gerda »

Jeśli chodzi o armaturę łazienkową, po co zadowalać się czymś mniej niż najlepszym? Skandynawskie wzornictwo zapewnia stylowe, funkcjonalne i oszczędzające wodę rozwiązania. Aby uzyskać wysokiej jakości produkty, które spełniają wszystkie Twoje potrzeby, odwiedź https://sklep.sotbe.com/. Odkryj idealne połączenie stylu i praktyczności
Nesska

Re: łazienka - nowa umywalka

Post autor: Nesska »

Co do wyboru baterii umywalkowych to możecie również zajrzeć do oferty Sotbe gdzie na pewno propozycji nie brakuje pod względem jakości wykonania, jak i wariantów kolorystycznych. Możesz zajrzeć na https://sklep.sotbe.com/baterie-lazienkowe-umywalkowe gdzie sprawdzicie wszystkie dostępne opcje. Pozdrawiam i daj znać na jaki wariant ostatecznie się zdecydowaliście.
ODPOWIEDZ