Jaki odpływ?

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Leośkaa

Jaki odpływ?

Post autor: Leośkaa »

Witam. Czy ktoś z was może mi doradzić w kwestii odpływu do łazienki? W łazience dla gości planujemy mieć prysznic. Czy taki odpływ https://arenalazienek.pl/pl/c/odplywy-podlogowe/515 będzie dobry? Chętnie dowiem się na jakich producentów warto zwracać uwagę, a jakich omijać.
pyśka

Re: Jaki odpływ?

Post autor: pyśka »

Leośkaa pisze: ↑01 kwie 2021, 22:44 Witam. Czy ktoś z was może mi doradzić w kwestii odpływu do łazienki? W łazience dla gości planujemy mieć prysznic. Czy taki odpływ https://arenalazienek.pl/pl/c/odplywy-podlogowe/515 będzie dobry? Chętnie dowiem się na jakich producentów warto zwracać uwagę, a jakich omijać.
Ja mam tego typu odpływ, dodatkowo kabinę taką otwieraną standardowo, jak drzwi i baterie z deszczownicą stąd - https://sklep.sotbe.com/ i jak dla mnie to chyba najlepsze rozwiązanie z możliwych, przede wszystkim sprzątanie jest mega szybkie i sprawne :)
miśko

Re: Jaki odpływ?

Post autor: miśko »

W mojej łazience został zamontowany taki odpływ premium złoty - https://odplywy.com.pl/premium-gold/, bardzo dobrze się spisuje, nic się nie zapycha a to chyba najważniejsze :) Jeśli też do wystroju będzie Ci taki pasować to jak najbardziej polecam takie rozwiązanie i ogółem odpływy z tego miejsca.
ODPOWIEDZ