Fajne kierunki studiów

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Pinki
Posty: 80
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:08

Fajne kierunki studiów

Post autor: Pinki »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami :http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 79,54,4269
mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Alicja4565
Posty: 13
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:31

Re: Fajne kierunki studiów

Post autor: Alicja4565 »

Mnie z kolei bardzo zainteresował kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne ze specjalnością Cyberprzestępczość na studiach licencjackich. Taką ofertę posiada Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu. Z tego co widziałam na stronie https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/ ... stepczosc/ podczas zajęć uzyskać można wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu zwalczania i zapobiegania przestępczości w cyberprzestrzeni. Według mnie to bardzo ciekawe zagadnienie, które z pewnością będzie się rozwijać na przestrzeni lat. :)
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Fajne kierunki studiów

Post autor: Daria »

Same studia to jeszcze nie wszystko ;) Warto dodatkowo zadbać również o naukę języków obcych, bo ich znajomość to w dzisiejszych czasach podstawa. I nie chodzi tutaj tylko o język angielski. Coraz popularniejsza staje się też nauka innych, bardziej egzotycznych języków. Co powiecie na naukę chińskiego w szkole językowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ki/wroclaw?
Awatar użytkownika
plenj
Posty: 150
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:00

Re: Fajne kierunki studiów

Post autor: plenj »

Jak to mają być fajne kierunki to na pewno trzeba wspomnieć o programowaniu, tutaj akurat aplikacji wiecie takich na telefon - http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-z ... -aplikacji . Mi się wydaje że to bardzo przyjemna rzecz, w dodatku jest na to popyt, więc na pewno przyszłościowy kierunek
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Fajne kierunki studiów

Post autor: mczay »

Moja córka chce iść na studia medyczne i jestem z niej bardzo dumna. Rozglądałam się już za tym jakie podręczniki są używane na studiach i jakie tematy poruszane. Na stronie: https://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Medyc ... 929,k.html znalazłam podręczniki do medycyny w świetnych cenach, dlatego jeśli córka zdecyduje się na te studia, tutaj będziemy je zamawiać.
Awatar użytkownika
atenro
Posty: 634
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:32

Re: Fajne kierunki studiów

Post autor: atenro »

Więcej na ten tema dowiesz sie na tej stronie : https://forumszerokopasmowe.pl
Awatar użytkownika
Kulka
Posty: 332
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:27

Re: Fajne kierunki studiów

Post autor: Kulka »

Warto aby studiować to co się lubi i to co faktycznie może zapewnić nam pewną przyszłość. Taka informatyka studia to świetny pomysł. Wbrew pozorom to nie tylko skomplikowana matematyka - uczelnia WSB -nlu oferuje ciekawe studia z zakresu programowania czy tworzenia gier. Możemy studiować nawet całkowicie online ,a nagrania z wykładów są dla nas widoczne na platformie cloudA . Także będziemy miec czas zarówno na prace jak i na naukę :)
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Re: Fajne kierunki studiów

Post autor: mloda2 »

Warto też zwrócić uwagę na to, gdzie będziesz się uczyć. To ważny i istotny aspekt, który wymaga pewnego zaangażowania i wyboru ustawionego na konkretne oczekiwania. Jeśli marzysz o wysokiej jakości nauczenia, dużej ilości praktyki i pozytywnym przyjęciu przez wykładowców, to http://www.pswbp.pl/ jest uczelnią stworzoną dla Ciebie.
Awatar użytkownika
Krystek
Posty: 52
Rejestracja: 05 mar 2020, 22:16

Re: Fajne kierunki studiów

Post autor: Krystek »

Fajny kierunek to pojęcie bardzo względne, ponieważ każdego interesuje coś innego. Osobiście bardzo sobie chwalę studia produkcja telewizyjna warszawa na Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/produk ... rezyseria/. Jestem dopiero na drugim roku, a udało mi dostać na świetne praktyki wakacyjne.
Awatar użytkownika
Viktoria22
Posty: 91
Rejestracja: 12 gru 2019, 11:14

Re: Fajne kierunki studiów

Post autor: Viktoria22 »

Hejka :) Pewnie dla każdego fajny kierunek będzie inny, ale mnie interesują studia dziennikarstwo. Warszawa ma ten super kierunek https://wsp.edu.pl/specjalnosci/dziennikarstwo/ i chyba tam właśnie pójdę. Mnie od zawsze interesowały media, reportaże, więc na pewno bym się w tym doskonale odnalazła.
Uluś

Re: Fajne kierunki studiów

Post autor: Uluś »

Hej a co sądzicie o psychologii w zarządzaniu? Studiował ktoś z was podobny kierunek? Jest to nowość, niewiele uczelni ma takie ciekawe specjalizacje wiem że jest na AEH w Warszawie: https://vizja.pl/studia-wyzsze/psycholo ... ,wk12.html Nie znam nikogo kto studiował lub pracuje w tym obszarze żeby opowiedział jak to wygląda z bliska.
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Fajne kierunki studiów

Post autor: Kasiak77 »

Witam. Szukam kogoś kto mógłby mi pomóc z projektem na moje studia który muszę zrobić już w następnym tygodniu. Otóż chciałabym dowiedzieć się czegoś o usługach księgowych dla firm. Znalazłam tę stronę internetową https://businessmind.pl/uslugi-ksiegowe/ i chce też z niej wziąć informacje, ale wciąż potrzebuję czegoś jeszcze.. Ktoś pomoże ;)?
Awatar użytkownika
sakrana
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: Fajne kierunki studiów

Post autor: sakrana »

Uluś - generalnie Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie stoi na bardzo wysokim poziomie i warto tu studiować zwłaszcza, że mają dużo ciekawych specjalizacji na zarządzaniu. Jeśli chodzi o pracę po, to wiadomo wiele zależy od samego człowieka, ale generalnei uczelnia daje bardzo wiele możliwości
możel

Re: Fajne kierunki studiów

Post autor: możel »

Ja zawsze chciałam studiować dziennikarstwo i chyba szkoły wyższe warszawa mogą mi to zapewnić, muszę sie rozeznać jakie uczelnie oferują ten kierunek, ewentualnie coś innego w medialnym wydźwięku. Po za tą dziedziną zawsze kręciło mnie prawo karne.
Szczęśliwy

Re: Fajne kierunki studiów

Post autor: Szczęśliwy »

Studia nie mają być fajne tylko muszą dać ci odpowiednią wiedzę i wykształcenie. Najbardziej cenione są te z zakresu informatyki gdzie dostaniesz specjalistyczną wiedzę i masz gwarancję dobrych zarobków. Sam jestem po takich studiach i specjalizuję się w tworzeniu i zarządzaniu sieciami czyli wiem wszystko o IP czy co to długość prefiksu podsieci Brzmi nudnie ale praca jest naprawdę fajna.
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Re: Fajne kierunki studiów

Post autor: mloda2 »

Działania i studia to przede wszystkim pomysł na przyszłość, który trzeba uwzględnić w szerszym rozumieniu. Na pewno warto zwrócić uwagę na kwestię dopasowania do sowich potrzeb. Jeśli widzisz się w przyszłości w planowaniu biznesu, polecam Advanced Management Program w https://studia-mba.pl/mba/advanced-management-program/ gdzie trafisz na świetnie dopasowany zespół i doskonałe przygotowanie w wyznaczonym przez siebie kierunku.
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Fajne kierunki studiów

Post autor: Kasiak77 »

Jednak nie ważne na jakim kierunku się znajdziemy, przyda nam się znajomość dobrego sposobu wykonywania różnych prac, głównie projektów. Na tej stronie internetowej możecie wiele o tym poczytać, tak jak tutaj https://leadership-center.pl/produkt/sz ... -projektu/ o na przykład szablonu karty projektu :D
satór

Re: Fajne kierunki studiów

Post autor: satór »

Długo myślałam, co będę robić i co ma ogólnie sens. Nie mogłam się zdecydować na nic konkretnego, aż w końcu znalazłam taki kierunek jak pielęgniarstwo . Co prawda wiem, że zarobki nie są mega duże, ale ogólnie liczę, że sobie z tym poradzę. Co wy na to? Zgodzicie się ogólnie ze mną?
Łukasz

Re: Fajne kierunki studiów

Post autor: Łukasz »

Jeżeli są tutaj osoby, które chcą się rozwijać w branży IT, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić ofertę szkoleń oraz kursów, które znajdziecie w ofercie na stronie - https://coderslab.pl/python-analiza-danych . Czy ktoś z Was również zdecydował się skorzystać z ich oferty?
Gość

Re: Fajne kierunki studiów

Post autor: Gość »

W dzisiejszych czasach można się uczyć programowania już od małego - istnieje kurs, programowanie z Minecraft. Polecam, warto sprawdzić dla naszych pociech :P
https://www.jacektomasiewicz.pl/kursy/p ... inecraftem.
ODPOWIEDZ