Cyfrowe waluty

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
kologos
Posty: 125
Rejestracja: 04 maja 2019, 16:35

Re: Cyfrowe waluty

Post autor: kologos »

Ja raczej wymieniałem tylko EUE lub USD, ale mogę polecić bardzo dobry kantor online dla tych walut - Waluteo, jego ogromną zaletą jest bardzo niski spread, różnica pomiędzy kursem sprzedaży a kupna w Waluteo wynosi zaledwie około 1 grosza. To wręcz niespotykane w innych tego typu kantorach. Bardzo duża wygoda korzystania, praktycznie z każdego miejsca na Świecie oraz cyfrowe bezpieczeństwo transakcji online.
Ignaś

Re: Cyfrowe waluty

Post autor: Ignaś »

Możesz odwiedzić tę stronę https://ratingbroker24.com/tl, jeśli interesujesz się różnymi rodzajami inwestowania. Znajdziesz tu podstawowe i szczegółowe informacje na temat inwestycji, brokerów; będziesz mógł również skorzystać z konta demo, które pozwoli Ci rozpocząć swoją naukę i testować daną platformę z wirtualną kwotą do inwestowania. Strona jest przygotowana w wielu językach, tak aby ułatwić dostęp do platformy i pełne zrozumienie tematu https://ratingbroker24.com/fi. Należy jednak zawsze mieć w głowie, że wszystkie operacje związane z finansami są połączone z ryzykiem.
Awatar użytkownika
atenro
Posty: 634
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:32

Re: Cyfrowe waluty

Post autor: atenro »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://ddp.pl/
ODPOWIEDZ