Targi wystawiennicze

Jak założyć własną firmę? Jak znaleźć najlepszą księgową? Jak wystawiać faktury? Gdzie kupić legalne oprogramowanie? Odpowiedzi znajdziesz TUTAJ.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 60
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:24

Targi wystawiennicze

Post autor: kasiunia »

Każda firma jak powstaje nie może zapomnieć o tym ,że trzeba informować otoczenie o swoim istnieniu.Do tego służą wizytówki i ulotki oraz inne gadżety. Podobny cel można osiągnąć uczestnicząc w targach wystawienniczych.Tam spotkasz wielu potencjalnych klientów.Musisz jednak odpowiednio wyposażyć swoją firmę w niezbędne akcesoria do uczestnictwa w targach np. kompletne stoiska wystawiennicze czy standy reklamowe a wszystko to można otrzymać w tej firmie - https://www.retio.pl/ .pzdr
Awatar użytkownika
Viktoria22
Posty: 91
Rejestracja: 12 gru 2019, 11:14

Re: Targi wystawiennicze

Post autor: Viktoria22 »

Wystawiałam się na targach i największym zainteresowaniem cieszyły się parasole reklamowe z nadrukiem jak tutaj http://regalo.pl/kategoria-produktu/parasole/ Nawet miałam okazję 2 razy zobaczyć kogoś z nim na mieście :) Oprócz tego miałam breloki, długopisy i kubki. Dla dzieci baloniki. Ulotki też były, ale one jakoś nie cieszą się wielkim zainteresowaniem. Myślę co zaoferować następnym razem żeby było ciekawe i oczywiście przydatne.
Awatar użytkownika
Malina
Posty: 3
Rejestracja: 24 lut 2020, 16:24

Re: Targi wystawiennicze

Post autor: Malina »

Ja polecam NEOtent! Tworzą doskonałe namioty handlowe dla każdej branży. Ja mam od nich dwa namioty do ceremoni pogrzebowej i jestem bardzo zadowolona! :) https://neotent.pl/namioty/pogrzebowe/
Eśka

Re: Targi wystawiennicze

Post autor: Eśka »

Jeśli szukalibyście dobrej osłony dla stanowisk na targach czy eventach warto pomyśleć o lekkich namiotowych konstrukcjach. My korzystaliśmy w tym temacie z usług firmy VIGVAM z Izabelina i zamówiliśmy tego typu namioty http://www.namiotyhalowe.pl/sprzedaz/ko ... owe-lekkie To wygodne rozwiązanie, które doskonale chroni od zmiennych warunków pogodowych. Stabilna konstrukcja i łatwy montaż.
małaa

Re: Targi wystawiennicze

Post autor: małaa »

Uważam, że warto brać udział w takich branżowych targach, ponieważ jest to świetna opcja na to, aby zareklamować swoją firmę. Oczywiście wykonanie stanowiska na taki targ jest ważną kwestią. Jak chcemy zwrócić uwagę na siebie warto tutaj polegać chociażby na firmie https://versus-targi.pl/ . Oni mają w tym zakresie spore doświadczenie.
Grażka

Re: Targi wystawiennicze

Post autor: Grażka »

Oczywiście udział w tragach jest czymś niezwykle ważnym i ja jeszcze chcę dodać, że bardzo istotną kwestią jest to aby mieć również dobrze wykonane modułowe stoisko targowe. Ja zazwyczaj w takich sytuacjach bez problemów korzystam z usług https://expotextil.pl/ i zawsze z mojego stoiska jestem bardzo zadowolona.
ODPOWIEDZ