Parking

Jak założyć własną firmę? Jak znaleźć najlepszą księgową? Jak wystawiać faktury? Gdzie kupić legalne oprogramowanie? Odpowiedzi znajdziesz TUTAJ.
Awatar użytkownika
Paweł-79
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2022, 10:22

Parking

Post autor: Paweł-79 »

Prowadzę niewielką działalność gospodarczą, od jakiegoś czasu mam nawet swój lokal, ale niestety dlatego, że mieści się w ścisłym centrum miasta mamy problem z parkingiem. Naszemu lokalowi przysługują dwa miejsca parkingowe, jednak tak czy siak - zawsze są zajęte i to jak nietrudno się domyślić nie przez naszych pracowników. Myślicie, że szlaban załatwi sprawę?
juliita

Re: Parking

Post autor: juliita »

Widziałam, że jeśli chodzi o wyposażenie parkingowe to świetną ofertę posiada http://taab.pl/ . Faktycznie akcesoria są bardzo porządnie wykonane i dodatkowo można je kupić w atrakcyjnej cenie
jagodaa

Re: Parking

Post autor: jagodaa »

Sama myślę o tym by na dniach zamówić wyposażenie parkingowe od http://taab.pl/ . Tutaj wybór jest naprawdę wielki i przede wszystkim urządzenia działają bez żadnych problemów co jest też ważne
mojamii

Re: Parking

Post autor: mojamii »

Będę niedługo wylatywać do Stanów i potrzebne mi jest miejsce, w którym na pewno będę mogła zostawić samochód, z ubezpieczeniem, ochroną i tak dalej. Wiem, że takie sprawy kosztują, ale tego się nie obawiam, należy za usługę zapłacić. Pytanie tylko, jak oceniacie ogólnie parking warszawa lotnisko ? Ciekawi mnie, co jesteście w stanie powiedzieć.
ODPOWIEDZ