gabinet stomatologiczny - materiały

Jak założyć własną firmę? Jak znaleźć najlepszą księgową? Jak wystawiać faktury? Gdzie kupić legalne oprogramowanie? Odpowiedzi znajdziesz TUTAJ.
Awatar użytkownika
klaudia30
Posty: 47
Rejestracja: 03 lip 2020, 12:56

gabinet stomatologiczny - materiały

Post autor: klaudia30 »

Otwieram gabinet stomatologiczny i potrzebuję dobrej i sprawdzonej firmy która dostarczy niezbędne materiały i urządzenia do mojego gabinetu. Przejrzałam kilka ofert hurtowni stomatologicznych ale póki co żadna mnie nie zainteresowała. Możecie polecić sprawdzoną firmę?
Krzyś234

Re: gabinet stomatologiczny - materiały

Post autor: Krzyś234 »

Prowadząc własny biznes w każdej właściwie branży, musimy pamiętać o badaniu rynku i dostosowaniu naszej oferty do potrzeb klientów. Mnie w tym pomogła firma https://summ-it.pl/, więc polecam skorzystanie z usług specjalisty. Firma ta zajmuje się badaniem szeroko pojętych baz danych oraz analityka biznesową.
jadwigaż

Re: gabinet stomatologiczny - materiały

Post autor: jadwigaż »

W zakresie strojów serdecznie polecam polską firmę spawear.pl. Sama noszę ich sukienki medyczne i jestem zachwycona https://spawear.pl/15-fartuchy-medyczne-damskie. Prowadzę gabinet stomatologiczny dla dzieci i cieszę się, że w końcu znalazłam stroje w urocze wzory, które nie są równocześnie infantylne. Dzięki nim dużo łatwej zjednać sobie sympatię małych pacjentów, a ja wciąż czuję się w 100% kobieco. Koniecznie sprawdź cały asortyment.
ODPOWIEDZ