Strona 1 z 1

Narzędzia

: 18 lut 2019, 13:05
autor: Karmen
Ostatnio mieliśmy włamanie do domu i nawet garażu nam nie oszczędzili. Dobrze, że auto chociaż zostawili. Niestety wszystkie narzędzia, które tam mąż przechowywał, zniknęły. Teraz musimy wszystko na nowo kompletować. Wiecie, gdzie można dostać jakieś porządne zestawy?

Re: Narzędzia

: 28 lut 2019, 14:19
autor: Weneca
Czasem takie nieszczęścia ludzi zaskakują i trzeba ponownie coś kupować, bo złodziej przecież nie zwróci. Przejrzyj te Narzędzia ręczne Magnusson , bo uważam, że to sprzęt dobrej jakości. Mój wujek ostatnio prosił, abym mu zamówiła z tej strony imadło i jakiś zestaw kluczy. Jak przyszła przesyłka to stwierdziłam, że wyglądają całkiem solidnie. Myślę, że wszystko, czego potrzebujecie, będzie tu dostępne.

Re: Narzędzia

: 23 mar 2019, 12:55
autor: lampka
Sprawdźcie też ofertę sklepu https://phuabc.com.pl/elektronarzedzia/opalarki :) Ja bardzo cenię sobie PHU ABC ze względu na szeroki wybór, marki najlepszych producentów i ceny odpowiednie na każdą kieszeń. Na pewno w sklepie znajdziecie takie produkty, które sprostają waszym oczekiwaniom.

Re: Narzędzia

: 27 maja 2020, 13:17
autor: kozi44
Jeśli już wspominasz w tym temacie o kradzieżach, polecam Ci zajrzeć na tę stronę https://www.wariograf.com.pl/kradzieze- ... riografem/ . Z artykułu dowiesz się jak w przypadku takich zdarzeń może pomóc badanie wariografem. Moim zdaniem warto się z tymi informacjami zapoznać

Re: Narzędzia

: 01 cze 2020, 18:21
autor: selek
Jeśli poszukujesz specjalistycznych narzędzi do firmy lub warsztatu to polecam skorzystać z oferty firmy https://stmech.eu/ Mają wszelkie specjalistyczne narzędzia i maszyny z zakresu obróbki i produkcji w najlepszej cenie. Na pewno znajdziesz tam wszystko czego potrzebuje nowoczesny zakład.

Re: Narzędzia

: 26 sty 2021, 14:43
autor: kępa
Polecam zapoznać się ze sposobami jak zabezpieczyć mieszkanie przed włamaniem https://www.najlepszeotwieranie.pl/jak- ... -wlamaniem