Narzędzia

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
Karmen
Posty: 87
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:57

Narzędzia

Post autor: Karmen »

Ostatnio mieliśmy włamanie do domu i nawet garażu nam nie oszczędzili. Dobrze, że auto chociaż zostawili. Niestety wszystkie narzędzia, które tam mąż przechowywał, zniknęły. Teraz musimy wszystko na nowo kompletować. Wiecie, gdzie można dostać jakieś porządne zestawy?
Awatar użytkownika
Weneca
Posty: 56
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:59

Re: Narzędzia

Post autor: Weneca »

Czasem takie nieszczęścia ludzi zaskakują i trzeba ponownie coś kupować, bo złodziej przecież nie zwróci. Przejrzyj te Narzędzia ręczne Magnusson , bo uważam, że to sprzęt dobrej jakości. Mój wujek ostatnio prosił, abym mu zamówiła z tej strony imadło i jakiś zestaw kluczy. Jak przyszła przesyłka to stwierdziłam, że wyglądają całkiem solidnie. Myślę, że wszystko, czego potrzebujecie, będzie tu dostępne.
Awatar użytkownika
lampka
Posty: 256
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:12

Re: Narzędzia

Post autor: lampka »

Sprawdźcie też ofertę sklepu https://phuabc.com.pl/elektronarzedzia/opalarki :) Ja bardzo cenię sobie PHU ABC ze względu na szeroki wybór, marki najlepszych producentów i ceny odpowiednie na każdą kieszeń. Na pewno w sklepie znajdziecie takie produkty, które sprostają waszym oczekiwaniom.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 104
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:22

Re: Narzędzia

Post autor: kozi44 »

Jeśli już wspominasz w tym temacie o kradzieżach, polecam Ci zajrzeć na tę stronę https://www.wariograf.com.pl/kradzieze- ... riografem/ . Z artykułu dowiesz się jak w przypadku takich zdarzeń może pomóc badanie wariografem. Moim zdaniem warto się z tymi informacjami zapoznać
Awatar użytkownika
selek
Posty: 324
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:02

Re: Narzędzia

Post autor: selek »

Jeśli poszukujesz specjalistycznych narzędzi do firmy lub warsztatu to polecam skorzystać z oferty firmy https://stmech.eu/ Mają wszelkie specjalistyczne narzędzia i maszyny z zakresu obróbki i produkcji w najlepszej cenie. Na pewno znajdziesz tam wszystko czego potrzebuje nowoczesny zakład.
kępa

Re: Narzędzia

Post autor: kępa »

Polecam zapoznać się ze sposobami jak zabezpieczyć mieszkanie przed włamaniem https://www.najlepszeotwieranie.pl/jak- ... -wlamaniem
ODPOWIEDZ