Strona 1 z 1

Jak nauczyć się zabiegów medycyny estetycznej?

: 03 gru 2019, 2:49
autor: Ciechoslawa
Cześć! Poszukuję kursów z zakresu medycyny estetycznej. Chciałbym nauczyć się najnowocześniejszych technik poprawiania wyglądu. Zależy mi na tym, żeby pracować na modelkach i pod okiem profesjonalnych lekarzy powiększać swoje umiejętności praktyczne.

Re: Jak nauczyć się zabiegów medycyny estetycznej?

: 10 gru 2019, 18:34
autor: Stojan
Jeśli interesowałyby Cię szkolenia we Wrocławiu to najlepiej sprawdź ofertę Polskiego Instytutu Medycyny i Kosmetyki. Mają szeroką ofertę różnych szkoleń adresowanych do lekarzy i kosmetologów. Byłem tam na kilku i wiele się nauczyłem.

Re: Jak nauczyć się zabiegów medycyny estetycznej?

: 12 gru 2019, 9:21
autor: Michał-95
Również dobrze wspominam kursy w pimiku. To świetna szkoła, w której każdy lekarz medycyny estetycznej wiele się nauczy. Korzystają tam z nowoczesnych technik i materiałów, co dla mnie było ogromnym atutem.

Re: Jak nauczyć się zabiegów medycyny estetycznej?

: 13 paź 2021, 13:01
autor: amazing
Jeżeli chodzi o lekarzy, to jest bardzo fajne miejsce, gdzie organizują dla nich szkolenia z medycyny estetycznej. Zerknijcie do Ollie https://www.ollie.pl/ To szeroka oferta szkoleń organizowanych w niewielkich grupach, tak by nauka była bardziej efektywna. Czytałam opinie lekarzy i generalnie nie trafiłam na żadną negatywną. Warto się na nich skupić.