Jak nauczyć się zabiegów medycyny estetycznej?

Rozmowy na wszelkie tematy związane z lekami, lekarzami, poradniami i chorobami. Porady i opinie.
Awatar użytkownika
Ciechoslawa
Posty: 47
Rejestracja: 15 kwie 2019, 20:39

Jak nauczyć się zabiegów medycyny estetycznej?

Post autor: Ciechoslawa »

Cześć! Poszukuję kursów z zakresu medycyny estetycznej. Chciałbym nauczyć się najnowocześniejszych technik poprawiania wyglądu. Zależy mi na tym, żeby pracować na modelkach i pod okiem profesjonalnych lekarzy powiększać swoje umiejętności praktyczne.
Awatar użytkownika
Stojan
Posty: 28
Rejestracja: 26 mar 2019, 12:58

Re: Jak nauczyć się zabiegów medycyny estetycznej?

Post autor: Stojan »

Jeśli interesowałyby Cię szkolenia we Wrocławiu to najlepiej sprawdź ofertę Polskiego Instytutu Medycyny i Kosmetyki. Mają szeroką ofertę różnych szkoleń adresowanych do lekarzy i kosmetologów. Byłem tam na kilku i wiele się nauczyłem.
Awatar użytkownika
Michał-95
Posty: 27
Rejestracja: 24 sie 2019, 19:21

Re: Jak nauczyć się zabiegów medycyny estetycznej?

Post autor: Michał-95 »

Również dobrze wspominam kursy w pimiku. To świetna szkoła, w której każdy lekarz medycyny estetycznej wiele się nauczy. Korzystają tam z nowoczesnych technik i materiałów, co dla mnie było ogromnym atutem.
amazing

Re: Jak nauczyć się zabiegów medycyny estetycznej?

Post autor: amazing »

Jeżeli chodzi o lekarzy, to jest bardzo fajne miejsce, gdzie organizują dla nich szkolenia z medycyny estetycznej. Zerknijcie do Ollie https://www.ollie.pl/ To szeroka oferta szkoleń organizowanych w niewielkich grupach, tak by nauka była bardziej efektywna. Czytałam opinie lekarzy i generalnie nie trafiłam na żadną negatywną. Warto się na nich skupić.
ODPOWIEDZ