Dobre mięsa i wędliny?

Święta, przyjęcia, specjalne okazje. Dzielimy się inspiracjami i poleceniami.
Awatar użytkownika
Rajtaczek
Posty: 20
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:29

Dobre mięsa i wędliny?

Post autor: Rajtaczek »

W jakim markecie czy dyskoncie kupię na święta mięso i wędliny takie, żeby choć trochę przypominały w smaku te kupowane w wyspecjalizowanych sklepach mięsnych?
Przestałam się zaopatrywać u rzeźnika jak zobaczyłam że moja ulubiona wędlina kosztuje u niego już 75 zł :o Nie stać mnie na takie ceny :(
Może doradzicie jakiś dobry dyskont?
Miśka Zapobiegliwa

Re: Dobre mięsa i wędliny?

Post autor: Miśka Zapobiegliwa »

Faktycznie ceny w ostatnich miesiącach wariują, a szczególnie mocne podwyżki też zauważyłam w sklepach mięsnych :(
Teraz jak robię zakupy to pięć razy oglądam zanim coś kolejnego wrzucę do koszyka, a mięso i wędliny już dawno przestałam kupować u rzeźnika. Choć problem wyższych cen dotyczy nie tylko artykułów spożywczych, niestety...
W każdym razie wracając do przetworów mięsnych jak na razie sprawdza mi się Kaufland i Lidl. Może nie są tak dobre jak w specjalistycznych sklepach mięsnych, ale też kolosalnej różnicy nie widzę.
W ogóle to teraz jest dobry czas na zrobienie sobie zapasów bo na wielkanoc promocje praktycznie u wszystkich, te produkty szybko schodzą i przez to są świeższe niż zazwyczaj :)
Ja w takim okresie kupuję więcej i zamrażam.

la prairie perfumy
Awatar użytkownika
malena
Posty: 155
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Dobre mięsa i wędliny?

Post autor: malena »

Poszukaj sklepów firmowych tej masarni https://wedlinyzdebiny.pl/. Jestem pewna, że będziesz zadowolona z ich wędlin. Samo mięso i przyprawy. Bez momu, fosforanów i zbędnych dodatków. Najwyższa jakość. Wszystko wędzona naturalnym dymem. Masz w produkcie i smak, i zdrowie.
ODPOWIEDZ