pomoc-agd-krakow.pl opinie

Najlepsze AGD do kuchni, naprawa urządzeń RTV, opinie i porady.
Awatar użytkownika
Dąbrówka
Posty: 50
Rejestracja: 17 wrz 2019, 1:56

pomoc-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Dąbrówka »

Niestety ostatnio zepsuła mi się pralka. W związku z tym zbieram opinie na temat różnych serwisów naprawczych w Krakowie. Jak oceniacie pomoc-agd-krakow.pl?
Awatar użytkownika
Ciechoslawa
Posty: 47
Rejestracja: 15 kwie 2019, 20:39

Re: pomoc-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Ciechoslawa »

Mam na ich temat bardzo dobrą opinię. Jakiś czas temu naprawiali moją zmywarkę i teraz wszystko świetnie działa. Profesjonalna naprawa i indywidualne podejście do klienta, jak najbardziej polecam.
Awatar użytkownika
Mamun
Posty: 52
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:18

Re: pomoc-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Mamun »

Ja to jeszcze nie korzystałam z takiej pomocy, raczej mam niezawodne sprzęty (odpukać) a jak już coś ma spory wiek to nie mam problemu żeby to wyrzucić i kupić coś nowego. Teraz planuje zainwestować w nowy odkurzacz, stary na kabel nie jest zbyt wygodny. Tu w internecie znalazłam https://www.eldom.eu spory ich wybór, szczególnie odkurzaczy bezworkowych jakich szukam.
Awatar użytkownika
Doma
Posty: 90
Rejestracja: 17 gru 2019, 11:20

Re: pomoc-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Doma »

Ja mogę polecić sprawdzony sprzęt! Wyciskarka angel 8500s to dobry wybór dla wszystkich osób, które oczekują od sprzętu wszystkiego co najlepsze :) sprzęt jest wykonany ze stali nierdzewnej, która gwarantuje dobrą wytrzymałość
Awatar użytkownika
WojtekK
Posty: 53
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:35

Re: pomoc-agd-krakow.pl opinie

Post autor: WojtekK »

Hej może ktoś z was wie, gdzie można kupić części do kuchenek mikrofalowych. Ostatnio mój lokal miał problemy z napięciem i parę rzeczy się popsuło. Nie szukam tanich podróbek, tylko porządny sprzęt mnie interesuje. Chciałbym przed niedzielą mieć już te części. Jak znacie jakiś sklep, który spełnia moje wymagania to dajcie znać.
ODPOWIEDZ