naprawa sprzętów w domu?

Najlepsze AGD do kuchni, naprawa urządzeń RTV, opinie i porady.
Awatar użytkownika
Polmira-79
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2021, 4:40

naprawa sprzętów w domu?

Post autor: Polmira-79 »

Korzystaliście kiedyś z usług firm gdzie możliwa była naprawa AGD z dojazdem? Ostatnio o tym słyszałam i nawet koleżanka opowiadała, że warto się zdecydować. Przynajmniej można uniknąć wożenia pralki czy innego ciężkiego sprzętu w dwie strony. Chyba zresztą niedługo będę musiała się zdecydować, bo powoli kuchenka odmawia mi posłuszeństwa. Co wy byście zrobili?
Awatar użytkownika
Selma98
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2021, 23:10

Re: naprawa sprzętów w domu?

Post autor: Selma98 »

Ja też o wiele bardziej wolę te serwisy z dojazdem. Ostatnio umawiałam się na przykład na naprawę lodówki w Krakowie i nie wyobrażam sobie, że miałabym ją gdzieś z domu zabierać... Poszczęściło mi się, bo już kolejny raz kontaktowałam się ze znaną mi ekipą i wiem, że na nich mogę zawsze polegać. Ostatnio nawet rozmawialiśmy ze znajomymi, że obecnie znalezienie fachowca to spory problem.
Awatar użytkownika
Ligia1962
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2021, 12:21

Re: naprawa sprzętów w domu?

Post autor: Ligia1962 »

Faktycznie jest to jakiś problem i trzeba długo szukać a szczególnie kiedy potrzebna jest naprawa urządzeń gastronomicznych w Krakowie. Nawet nie chcę wspominać ile miałam nieciekawych sytuacji z niekompetentnymi fachowcami... W każdym razie szukamy na forach, wśród znajomych, porównujemy ofert i w końcu na pewno uda nam się na kogoś natrafić. Jestem przekonana.
ODPOWIEDZ