Czy robot kuchenny to dobry pomysł na prezent?

Najlepsze AGD do kuchni, naprawa urządzeń RTV, opinie i porady.
Awatar użytkownika
Dąbrówka
Posty: 50
Rejestracja: 17 wrz 2019, 1:56

Czy robot kuchenny to dobry pomysł na prezent?

Post autor: Dąbrówka »

Właśnie z rodzeństwem zastanawiam się nad wyborem prezentu dla mamy. Myślimy nad urządzeniem kuchennym typu robot. Co sądzicie na ten temat? Polecacie jakieś konkretne marki? Chcielibyśmy trochę odciążyć mamę w pracach kuchennych 😊.
Awatar użytkownika
Darwit1971
Posty: 48
Rejestracja: 04 mar 2019, 18:07

Re: Czy robot kuchenny to dobry pomysł na prezent?

Post autor: Darwit1971 »

Zależy jaki macie budżet. Z tego co wiem to teraz na stronie https://www.speedcook.pl/ jest promocja na robota kuchennego. Też właśnie zastanawiam się czy nie kupić takiego dla rodziców. A do czego potrzebuje maszyny Twoja mama?
Awatar użytkownika
Dąbrówka
Posty: 50
Rejestracja: 17 wrz 2019, 1:56

Re: Czy robot kuchenny to dobry pomysł na prezent?

Post autor: Dąbrówka »

Właśnie nasza mama najczęściej robi różne mięsne potrawy i ciasta. Z tego powodu zależy nam na tym, żeby to było urządzenie wielofunkcyjne, a na pewno pełniło funkcję maszynki do mielenia i robota do wyrabiania ciast.
Awatar użytkownika
eliot
Posty: 47
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:46

Re: Czy robot kuchenny to dobry pomysł na prezent?

Post autor: eliot »

Ja mam speedcooka i w kuchni zdaje egzamin idealnie. Dla mnie największą jego zaletą jest to, że można w nim jednocześnie gotować i mieszać. Dzięki temu bardzo szybko można przygotować takie potrawy jak zupy czy kremy.
Awatar użytkownika
Gibera
Posty: 8
Rejestracja: 18 sty 2020, 18:45

Re: Czy robot kuchenny to dobry pomysł na prezent?

Post autor: Gibera »

Raczej postawiłabym na robota planetarnego,jest to urządzenie bardzo pomocne w każdej kuchni. Ubija,ugniata i miesza,nie rozchlapuje na boki,nie ślizga się po blacie,dzięki przymocowanym przyssawkom.Dodatkowo jest elegancki i trwały.Sporo szczegółów na temat wszystkich jego funkcji,można znaleźć na stronie https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_4216
Awatar użytkownika
Brzozaa
Posty: 20
Rejestracja: 25 mar 2020, 8:25

Re: Czy robot kuchenny to dobry pomysł na prezent?

Post autor: Brzozaa »

super pomysł, roboty są łatwe w obsłudze i znacznie ułatwiają życie :D

lebara uk internet konfiguracja
ODPOWIEDZ