aktywność na siłowni

Sportowe fakty, dyskusje o meczach, polecenia siłowni, zajęcia sportowe w Twojej okolicy.
Awatar użytkownika
Helga_62
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2022, 17:18

aktywność na siłowni

Post autor: Helga_62 »

Jaka forma aktywności fizycznej na siłowni najbardziej wam odpowiada? Ja w dalszym ciągu szukam czegoś, co byłoby dla mnie najlepsze i jak na razie chyba najciekawszy wydaje mi się trening ems Poznań. Jeszcze nie zapisywałam się na mój pierwszy, ale to kwestia czasu. Koleżanki zresztą namawiają, a z nimi będzie na pewno raźniej, prawda? Też polecacie?
Delka

Re: aktywność na siłowni

Post autor: Delka »

Jeśli chodzi o mnie to najbardziej odpowiada mi trening funkcjonalny, proste ćwiczenia, w celu wzmocnienia mięśni bez ich nadmiernej rozbudowy. Ostatnio z mężem zastanawiamy się też jaka mogłaby być najlepsza aktywność fizyczna dla naszego 8 letniego dziecka. Wniosek jest taki, że najlepsze byłyby zajęcia pozwalające wyładować energię i rozładować stres, który przeżywa w związku z trudnościami w szkole. Moja koleżanka zaproponowała capoeire https://www.capoiradladzieci.com.pl/ która zapewni dziecku niezbędne ćwiczenia doskonalące sprawność motoryczną, dobrą zabawę, taniec jak i sztukę walki. Przyznaję, że zainteresowała nas taka forma aktywności dziecka. Czy ktoś może podzielić swoimi opiniami na ten temat?
ODPOWIEDZ