Jubiler Lisiewski - pierścionki zaręczynowe

Zbieramy opinie o sklepach online, zakupach przez internet. Chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami? Szukasz informacji o konkretnej stronie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
franciszek
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2020, 15:06

Jubiler Lisiewski - pierścionki zaręczynowe

Post autor: franciszek »

Witam. Kupował ktoś z was pierścionek zaręczynowy lub inną biżuterię z oferty sklepjubilerski.com? Jakie macie opinie na temat ich wyrobów. Spodobało mi się kilka wzorów, ale wolę się upewnić, że warto któryś z nich wybrać ;)
Awatar użytkownika
Gracjan
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2020, 5:34

Re: Jubiler Lisiewski - pierścionki zaręczynowe

Post autor: Gracjan »

Ja uważam, że Lisiewski ma doskonałej jakości biżuterię nie tylko zaręczynową, ale i ślubną. Widać w niej dbałość o detale i estetyczne ręczne wykończenie. My z żoną zamawialiśmy stamtąd obrączki i sądzimy, że było warto.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 88
Rejestracja: 22 mar 2019, 11:51

Re: Jubiler Lisiewski - pierścionki zaręczynowe

Post autor: rozmowna »

Większość kobiet marzy o cudownym pierścionku zaręczynowym, drogim i bezsprzecznie złotym. Jednak nie zawsze mężczyzna jest w stanie spełnić te wymagania. Czy to oznacza, że nie ma się oświadczać? Nic z tych rzeczy. Może przecież tutaj http://namiko.pl/ kupić biżuterię stalową powlekaną złotem. Jest piękna, tania, wybór jest ogromny. Mają nawet obrączki.
Awatar użytkownika
ewka
Posty: 252
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:01

Re: Jubiler - pierścionki zaręczynowe

Post autor: ewka »

A tutaj https://www.apart.pl już zaglądaliście? Mają tam naprawdę wiele ciekawych modeli. Jeśli szukacie czegoś wyjątkowego dla swojej drugiej połówki, to naprawdę warto sobie tam zerknąć. Jest tam spory wybór i to niezależnie od posiadanego budżetu. Można też tam trafić na wiele ciekawych promocji.
ODPOWIEDZ