Gdzie kupić system zamykania?

Zbieramy opinie o sklepach online, zakupach przez internet. Chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami? Szukasz informacji o konkretnej stronie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Kornelia
Posty: 18
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:35

Gdzie kupić system zamykania?

Post autor: Kornelia »

Cześć! Co sądzicie na temat sklepu internetowego OSKAR? Warto kupić tam systemy zamykania? Potrzebuję zakupić różne klamki i zastanawiam się czy warto skorzystać z oferty tego sklepu.
Awatar użytkownika
Feliks_75
Posty: 23
Rejestracja: 07 cze 2019, 4:50

Re: Gdzie kupić system zamykania?

Post autor: Feliks_75 »

Osobiście bardzo polecam ten sklep. Mają tam szeroką ofertę klamek, więc na pewno zakupisz coś odpowiedniego dla siebie. 
Awatar użytkownika
marzena6
Posty: 72
Rejestracja: 05 lut 2020, 14:33

Re: Gdzie kupić system zamykania?

Post autor: marzena6 »

Jak już kupujecie drzwi to warto też zainwestować w konkretne klamki do drzwi W sklepie klamki drzwiowe maja naprawdę sporo fajnych i ciekawych klamek, które z pewnością dopełnią nasze wnętrze i będą naprawdę wyglądać elegancko i majestatycznie w naszym mieszkaniu, tak że każdy bedzie zadowolony
Awatar użytkownika
plenj
Posty: 150
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:00

Re: Gdzie kupić system zamykania?

Post autor: plenj »

Też jestem właśnie tematem zainteresowana, bo mój zamek w drzwiach coś ciężko chodzi i nawet raz mi się drzwi zatrzasnęły, co ślusarz warszawa musiał mi je otwierać bo bym sie do domu nie dostała.Dlatego muszę teraz wymienić, żeby sytuacja się nie powtórzyła
Awatar użytkownika
waxa
Posty: 140
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:03

Re: Gdzie kupić system zamykania?

Post autor: waxa »

Jeśli myślicie nad zmianą systemu zamykania, albo zamówieniem nowych drzwi to pomyślcie sobie o takich rozwiązaniach jak my mamy w naszych drzwiach. Zamawialiśmy półtorej roku temu drzwi w Aluhaus i zdecydowaliśmy, że zamiast klasycznego zamka na klucz będziemy mieć drzwi zamykane na kod. Klawiatura numeryczna to świetne rozwiązanie i nikt niepowołany do domu nie wejdzie.Od czasu do czasu zmieniamy kod dla zwiększenia bezpieczeństwa. Ja nie raz gubiłam klucze dlatego nie jestem fanką standardowych zamków.
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 153
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:52

Re: Gdzie kupić system zamykania?

Post autor: Zośka123 »

Jeśli ktoś marzy o klamkach i kołatce na drzwi w stylu retro to może je zakupić na stronie klamki retro czarne ja właśnie o takich marzyłam teraz je mam. Sa piękne bardzo solidnie wykonane. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
Werka01
Posty: 163
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:13

Re: Gdzie kupić system zamykania?

Post autor: Werka01 »

Mi ostatnio bardzo spodobały się drzwi przesuwne do pokoju - https://www.golddoor.pl/pl/menu/drzwi/d ... e-998.html Idealnie nadają się do małego mieszkania, gdzie liczy się każdy centymetr wolnej przestrzeni. Do tego będą stanowiły ciekawy element aranżacyjny wnętrza.
:)
rądecki78

Re: Gdzie kupić system zamykania?

Post autor: rądecki78 »

Ja też byłem ostatnio na etapie poszukiwania podobnych elementów przy okazji wykańczania budowy domu. Jak dla mnie najważniejsze to skupić się na drzwiach wejściowych, aby nie kusić nieproszonych gości ;) Antywłamaniowa wkłądka do drzwi to podstawa i w tej kwestii warto wybrać jakiś certyfikowany produkt od sprawdzonego producenta. W internecie jest trochę branżowych sklepów więc lepiej jest zastanowić się chwilę nad wyborem odpowiedniej.
lałk

Re: Gdzie kupić system zamykania?

Post autor: lałk »

Nasz niestety się zepsuł. Zawsze jak się człowiek spieszy, to takie rzeczy się dzieją. Akurat wychodziłam na pociąg, jak zamek kompletnie mi się popsuł w drzwiach wejściowych. Nie mogłam zamknąć drzwi, a nie zostawię otwartego mieszkania przecież. Zrezygnowałam z planów i zostałam w domu, zadzwoniłam tylko czym szybciej po pogotowie zamkowe, do Rab http://pogotowiezamkowerab.pl/oferta/ Oni naprawdę szybo się zebrali, przejechali i zaczęli działać. Okazało się, że zamek jest do wymiany, więc mi go dodatkowo wymienili. Usługa wyszła w dobrej cenie, to świetni fachowcy.
Miś

Re: Gdzie kupić system zamykania?

Post autor: Miś »

Jeżeli interesują was okucia drzwiowe, to myślę, że specjalistą w tym zakresie jest sklep okucia-sklep.pl Sam nieraz robiłem tam zakupy i nigdy nie byłem rozczarowany jakością wykonania danych rzeczy, a także obsługa klienta jest bardzo pomocna i pomogą tym niezdecydowanym :)
Lęo333

Re: Gdzie kupić system zamykania?

Post autor: Lęo333 »

To bardzo interesujące i przydatne informacje! Właśnie zastanawiałem się nad tą kwestią! I właśnie ostatnio wybierałem tapety 3d do salonu. Kiedy jest duży wybór - trudno się zdecydować. A gdy jest możliwość złożenia indywidualnego zamówienia - wtedy (moim zdaniem) wszystko jest o wiele łatwiejsze. Więc zdecydowałem się na kith2kin. Ponieważ oferują spersonalizowane podejście do każdego. Są w stanie wykonać każdy, nawet najbardziej wymagający projekt, biorąc pod uwagę Państwa wymagania!
Tadek67

Re: Gdzie kupić system zamykania?

Post autor: Tadek67 »

Hej wszystkim! Potrzebuję pilnie dorobić klucz w Andrychowie https://wrzuc.info/artykuly/dorabianie- ... jszybciej/ . Czy ktoś może polecić mi miejsce, gdzie mogę to zrobić szybko i sprawnie? Zależy mi na czasie, więc byłbym wdzięczny za jakieś sprawdzone rekomendacje. Dzięki z góry za pomoc!
ODPOWIEDZ