Gdzie kupić płytki?

Zbieramy opinie o sklepach online, zakupach przez internet. Chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami? Szukasz informacji o konkretnej stronie? Zajrzyj tutaj.
Ciena

Gdzie kupić płytki?

Post autor: Ciena »

Namówiłam w końcu swoją drugą połowę na remont naszego mieszkania, bo odkładaliśmy to od dwóch lat, ciągle zwlekaliśmy, więc cieszę się, że teraz mogę ogłosić sukces ;) Chcę jednak zrobić ten remont stosunkowo niewielkim kosztem, myślę o tym gdzie kupić płytki żeby nie przepłacić?

odtwarzacz hd pc
Lilla

Re: Gdzie kupić płytki?

Post autor: Lilla »

Jeśli chodzi o zakup płytek to znam świetne miejsce, gdzie nie tylko kupicie płytki, ale i resztę niezbędnych rzeczy do wyposażenia łazienki. Sprawdźcie sobie warszawski salon Domeko http://www.domeko.com.pl/kategoria-prod ... eramiczne/ Znajdziecie tam super wybór i rozsądne ceny a co więcej przy zakupie płytek łazienkowych firma gratis oferuje aranżację łazienki, także myślę, że lepiej trafić nie można :) Nam w każdym razie pomogło to w idealnym zaplanowaniu układu łazienki i dzięki temu jest nie tylko śliczna, ale i super funkcjonalna.
Natasza

Re: Gdzie kupić płytki?

Post autor: Natasza »

W Szczecinie piękne płytki a także całą resztę wyposażenia do łazienki, w tym armaturę, kabiny, brodziki, umywalki, meble łazienkowe znajdziecie w rozsądnych cenach w CERAMIK https://www.ceramik.com.pl/plytki-ceramiczne/ My u nich kupiliśmy zdecydowanie większą część wyposażenia naszej łazienki i powiem wam, że idealnie trafiliśmy, bo jakość rzeczy jest tam bardzo porządna a cenowo w porządku, także to bardzo dobry namiar. Firma oferuje też wykonanie aranżacji.
ODPOWIEDZ