e-papierosy online?

Zbieramy opinie o sklepach online, zakupach przez internet. Chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami? Szukasz informacji o konkretnej stronie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Edgar_98
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2022, 20:20

e-papierosy online?

Post autor: Edgar_98 »

Znacie jakiś sprawdzony sklep z e-papierosami online? Zauważyłem, że w internecie pojawia się wiele ciekawych ofert, a tak się składa, że planowałem sobie właśnie takie urządzenie kupić. Może chcielibyście polecić mi jakiś konkretny model, żebym się mu przyjrzał i ocenił, czy będzie dla mnie odpowiedni? Muszę przejrzeć sporo ofert, żeby znaleźć najlepszą ;)
zośkaa

Re: e-papierosy online?

Post autor: zośkaa »

Mnie jakoś nie przypadły do gustu elektryczne papierosy, próbowałam już wiele razy i zawsze jednak wracałam do zwykłego tytoniu. Teraz zamawiam go w http://tytonpapierosowy.pl/ , tutaj właśnie pomimo, że nie wszystko było po mojej myśli to jednak kontakt z obsługą był dobry, zawsze brali uwagi do sobei
palaria

Re: e-papierosy online?

Post autor: palaria »

Nie lubię palenia papierosów, chociaż to mój nawyk. Nie nazwałabym tego na przykład już samym uzależnieniem, bo mogę odstawić, kiedy chcę, ale problem, że brakuje mi samego tego przyłożenia papierosa do ust. Dlatego zastanawiam się, na co to wymienić. Podobno nikotyna w płynie tak samo działa, zgodzicie się ?
ODPOWIEDZ