Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
swieca
Posty: 35
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:02

Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: swieca »

Myślę, że ciekawym pomysłem na hobby jest filatelistyka. Jest to zbieranie znaczków. Można się zachęcić do tego zajęcia oglądając znaczki dostępne w sklepie HanMart. Tu można znaleźć ich ofertę: www.hanmart.pl. Myślę, że każdy powinien mieć jakieś hobby, które sprawia, że czujemy się lepiej. A wy co robicie w czasie wolnym?
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 528
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: sevenpoints »

Monety to bardzo interesujący temat, ich różnorodność i historia powstania niektórych z nich mogą zaciekawić wiele osób. Osobiście kolekcjonuje monety od kilku lat , sprawia mi to ogromną przyjemność, wiec zainteresowanym polecam zajrzeć na stronę : http://www.skarbnicanarodowa.info.pl/opinie/ Dajcie znać, co o niej sądzicie.
Awatar użytkownika
marcinekPL
Posty: 5
Rejestracja: 12 cze 2020, 8:11
Kontakt:

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: marcinekPL »

Nie przypada mi to do gustu. Preferuję filmy i seriale online za darmo bez limitu
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 528
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: sevenpoints »

Generalnie ja ostatnio wkręciłem się bardzo w zbieranie monet. W necie jest tego sporo, ale warto szukać monet z certyfikatami autentyczności. Takie monety znaleźć można np. na https://www.skarbnicanarodowa.pl/opinie . Dajcie znać, co na ten temat myślicie.
Awatar użytkownika
Georg
Posty: 4
Rejestracja: 16 sie 2020, 15:32

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: Georg »

Wolę się zrelaksować i zarabiać pieniądze w tym samym czasie. Najłatwiej jest mi to dać w ten sposób i ogólnie jestem zadowolony z tego, jak żyję i co robię
Awatar użytkownika
rucik
Posty: 75
Rejestracja: 17 sty 2020, 9:12

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: rucik »

Zainteresuj się przede wszystkim tym, co Tobie odpowiada.I będzie dobrze. Ogólnie ja boję się latać, ale mąż chce do AirPoint iść na symulator. Dlatego ja sobie sama wykupię najpierw przełamywanie strachu przed lataniem z psychologiem, a potem z nim chętnie się wybiorę. Na pewno będzie to dla nas ogromne przeżycie.
Awatar użytkownika
martyna555
Posty: 134
Rejestracja: 07 lip 2019, 14:26

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: martyna555 »

ojj nie znaczków nie lubie, ale seriale juz bardziej, zdecydowanie, ostatnio to nawet ogladam selfie po polsku, tak mnie wciagnał
ODPOWIEDZ