Zalety domów opieki

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
samara92
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2020, 10:44

Zalety domów opieki

Post autor: samara92 »

Cześć. Dużo się mówi o domach opieki, ale niekoniecznie są to placówki polecane i zaufane. Jak wy podeszlibyście do wyboru takiego miejsca dla bliskiej wam chorej osoby? Na początku zwykle sprawdza się personel, ale dla mnie poza tym ważne jest, żeby mieszkańcy byli zadowoleni, jedli smaczne i zdrowe posiłki i czuli się jak w domu. Podzielcie się swoimi opiniami.
ćma255

Re: Zalety domów opieki

Post autor: ćma255 »

samara92 pisze: ↑17 kwie 2021, 12:03 Cześć. Dużo się mówi o domach opieki, ale niekoniecznie są to placówki polecane i zaufane. Jak wy podeszlibyście do wyboru takiego miejsca dla bliskiej wam chorej osoby? Na początku zwykle sprawdza się personel, ale dla mnie poza tym ważne jest, żeby mieszkańcy byli zadowoleni, jedli smaczne i zdrowe posiłki i czuli się jak w domu. Podzielcie się swoimi opiniami.
Domy opieki jak np. http://domseniora24.pl/ to uważam, że dobra opcja dla osób samotnych i takich, którym rodzina nie może dać tyle opieki ile by chciała. W takich miejscach często jest dobry i cierpliwy personel, a starsza osoba może poznać nowych przyjaciół.
ODPOWIEDZ