Wyposażenie eventowe - jaka firma?

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
Ezechiel87
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2019, 1:43

Wyposażenie eventowe - jaka firma?

Post autor: Ezechiel87 »

Witam. Czy ktoś z was zna jakąś sprawdzoną firmę, która specjalizuje się w zapewnianiu wyposażenia na różnego rodzaju eventy? Mam na myśli krzesła, namioty itp.
Awatar użytkownika
ofelia-81
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2020, 22:39

Re: Wyposażenie eventowe - jaka firma?

Post autor: ofelia-81 »

Kiedyś organizowałam jarmark dla dzieci z przedszkola, w którym pracuję i wtedy polecono mi outdoor-events.pl. Lepiej nie mogłam trafić :) Sprzęt jest czysty i zadbany, pracownicy zajmują się montażem, transportem, a nawet pomocą logistyczną, więc jak dla mnie są najlepsi :)
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Wyposażenie eventowe - jaka firma?

Post autor: Daria »

Na takim evencie mogą się Wam również przydać potykacze reklamowe. Widziałam, że można je niedrogo zamówić na przykład w firmie https://tablice-magnetyczne.com/. Polecam więc zapoznać się z jej ofertą ;)
Awatar użytkownika
Kellys
Posty: 206
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:32

Re: Wyposażenie eventowe - jaka firma?

Post autor: Kellys »

Może wam to się opłacić, bo takie rzeczy kupujecie na całe szczęście tylko raz. Wykorzystać je możecie na konferencjach, bankietach, targach, piknikach firmowych i wielu innych eventach. Myślę, że również tu flagi reklamowe od http://agra-dobron.pl/ powinny bardzo dobrze się przydać w wielu przypadkach, u mnie w firmie na stałe stoją na podjeździe. Ten producent ma również maszty reklamowe, porządne w dobrej cenie. Zajmują się montażem u klienta, także gwarantują serwis.
ODPOWIEDZ