Wyjazd nad jezioro

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Łasica23

Wyjazd nad jezioro

Post autor: Łasica23 »

Siemanko, jakie jeziora najbardziej lubicie? Ja bardzo lubię te na mazurach, są piękne, a żeglowanie po nich to super przeżycie. Teraz właśnie znalazłam czarter https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji i myślę nad małą wycieczką. Można tam bardzo mocno się zrelaksować i odpocząć od codzienności.
rókko

Re: Wyjazd nad jezioro

Post autor: rókko »

W sumie nie zapomnijcie zabrać ze sobą czegoś takiego jak pontony wędkarskie . Wiem, że tematyka może Was zaskoczyć, ale moim zdaniem to jest naprawdę świetne. Tak się po prostu odprężycie, a dodatkowo może sobie sprawicie niesamowitą przygodę. Moim zdaniem warto się na to pokusić.
satór

Re: Wyjazd nad jezioro

Post autor: satór »

Na pewno część z was będzie myśleć o wędkowaniu. I to jest naprawdę spoko, zwłaszcza, że takie zanęty karpiowe to dobra jakość i skuteczność. Z karpiem nie zawsze jest łatwo, a wydaje mi się, że jeśli tak naprawdę chcemy zjeść dobrą rybkę, to warto sobie coś takiego złowić. Co wy na to? Ja za tym jestem na pewno.
ODPOWIEDZ