Wycieczka szkolna

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
Bodziu
Posty: 6
Rejestracja: 04 lut 2019, 20:35

Wycieczka szkolna

Post autor: Bodziu »

W tym roku jestem w radzie samorządowej rodziców. Na następne zebranie mam przygotować swoją propozycję wycieczki dla naszych pociech. dzieci mają 8 lat. Co proponujecie?
Awatar użytkownika
Piernik
Posty: 19
Rejestracja: 09 sty 2019, 14:35

Re: Wycieczka szkolna

Post autor: Piernik »

To zależy, na co się nastawiacie. Czy bardziej zależy Wam na zwiedzaniu, czy na kształtowaniu jakiś umiejętności, czy może na zabawie? Myślę, ze jakieś ciekawe propozycje znajdziesz wśród ofert wycieczka szkolna biura Fifitravel. Niejednokrotnie korzystaliśmy z ich pomysłów i dzieciaki były bardzo zadowolone.
Awatar użytkownika
karina3
Posty: 16
Rejestracja: 03 mar 2019, 2:09

Re: Wycieczka szkolna

Post autor: karina3 »

Zostawiam namiary na firmę, która organizuje wyjazdy narciarskie - Portaski - może ktoś będzie zainteresowany. Wydaje mi się, że jest to bardzo dobre rozwiązanie, firma ma w zespole dobrych instruktorów jazdy na nartach, okolica jest ładna, warunki mieszkaniowe również. Można wyjechać na taki wyjazd całą rodziną.
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Re: Wycieczka szkolna

Post autor: mloda2 »

Gdzie na wycieczke szkolna? Do natury! Dzieciaki uwielbiaja spedzczas czas na swiezym powietrzu. Duszenie sie w klasach jest nie do zniesienia, szczegolnie w czasie wiosny i na poczatku lata. :) Warto więc wybrac sie do https://juraparkbaltow.pl/wycieczki-szkolne/ :) To miejsce zabawy, relaksu oraz nauki w jednym! Wycieczka szkolna jeszcze nigdy nie byla tak fascynujaca!
Awatar użytkownika
mano75
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:30

Re: Wycieczka szkolna

Post autor: mano75 »

Żeby coś tu doradzić to trzeba się na tym znać. Ja nic tutaj nie podpowiem.
Śnijcie piękne sny. Oboje. Kiedy śni się razem, są więcej warte".
Awatar użytkownika
Kellys
Posty: 206
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:32

Re: Wycieczka szkolna

Post autor: Kellys »

Na pewno takie wycieczki są wielkimi wydarzeniami dla waszych dzieci. Oprócz takich wycieczek będziecie mogli również zdecydować się na kolonie, obozy tematyczne. Zobaczcie sobie tu może obozy sportowe od firmy https://camport.pl/campy-lato-2020/camp-sportowy-1101 Proponują tu profesjonalne treningi, opiekę animatorów, opiekunów. Na pewno dzieciom się spodoba:)
Awatar użytkownika
tomasz22
Posty: 178
Rejestracja: 22 paź 2019, 11:45

Re: Wycieczka szkolna

Post autor: tomasz22 »

W podroż na wycieczkę szkolną zabrałam ze sobą interesująca książkę pt " Księża na Księżyc! Tylko co dalej? " kupiłam ja w tym sklepie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/ksieza-na-k ... 68685.html . To próba rozprawienia się z nowoczesnymi mitami na temat duchownych.
Aleksandraź

Re: Wycieczka szkolna

Post autor: Aleksandraź »

A może zielona szkoła z kumitetravel.pl? Firma ma doskonałe opinie i przemyślane, ciekawe pomysły na organizację czasu dzieciom w zależności od ich zainteresowań. Najmłodsi mogą wziąć udział np. w wyjeździe sportowym lub survivalu, który z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci. Jeśli natomiast bardziej zależy Wam na poprawie zgrania klasy, to zajęcia skupiające się na budowaniu relacji lepiej się sprawdzą. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie http://kumitetravel.pl/aktywna-zielona-szkola/.
Jaśmin

Re: Wycieczka szkolna

Post autor: Jaśmin »

Wycieczka to fajna sprawa. Chociaż teraz to dzieci są strasznie poszkodowane. My staramy się sami coś organizowac i liczymy, że normalność wróci. Chłopakowi nawet fajny plecak Coocazoo kupiliśmy, który pasuje i do szkoły i do spędzania czasu wolnego ze znajomymi. I na wyjazdy jednodniowe da rade. Fajnie wykonany i porzadnie.
ODPOWIEDZ