wentylacja

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
Rikikka
Posty: 66
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:10

wentylacja

Post autor: Rikikka »

Wentylacja jest niezwykle ważna w wielu zakładach pracy zarówno produkujących żywność, chemię czy też inne środki. Dlatego trzeba zamówić odpowiedni system wentylacyjny. Najlepszy znajdziecie tutaj - http://planetfan.pl
Awatar użytkownika
wentexpert56
Posty: 24
Rejestracja: 26 kwie 2019, 21:16

Re: wentylacja

Post autor: wentexpert56 »

Wentylacja mechaniczna w obiektach przemysłowych jest szczególnie opłacalna ze względu na to że odzysk ciepła jest bardzo efektywny. Hale przemysłowe ze względu na swoją budową daje tak dobre efekty. Jedna instalacja może być układem grzewczym oraz wentylacyjnym posiadającym możliwość szybkiego dogrzewania samej hali.
Awatar użytkownika
Sinistra
Posty: 26
Rejestracja: 20 lut 2019, 11:36

Re: wentylacja

Post autor: Sinistra »

Wiesz co, myślę że wentylacja potrzebna jest tez w domach mieszkalnych. Jednak produkujemy trochę pary wodnej, różnych zapaszków, dwutlenku węgla itd. Ale jeszcze niewiele osób wie, jak ważna jest dobra wentylacja w domach. Polecam lekturę: http://centrumrekuperacji.pl/blog/baza-wiedzy/. Nawet nie miałam pojęcia, że tyle zależy od dobrej wentylacji!
Awatar użytkownika
Krystek
Posty: 52
Rejestracja: 05 mar 2020, 22:16

Re: wentylacja

Post autor: Krystek »

Rikikka pisze: ↑25 kwie 2019, 15:22 Wentylacja jest niezwykle ważna w wielu zakładach pracy zarówno produkujących żywność, chemię czy też inne środki. Dlatego trzeba zamówić odpowiedni system wentylacyjny.
Zgadza się. Jest to oczywiście unormowane prawnie i kontrolowane. W większości przypadków konieczny jest także filtr z węgla aktywnego My zamawialiśmy od http://zdpwa.com.pl/. Firma godna zaufania z wieloletnią tradycją i realizacjami, które można zobaczyć na ich stronie. Filtr został zaprojektowany dokładnie pod nasze potrzeby.
Awatar użytkownika
melfi
Posty: 111
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:30

Re: wentylacja

Post autor: melfi »

Tak, wentylacja jest ważna, ale ogromne znaczenie ma jej systematyczna konserwacja. Jeżeli będziemy zlecać czyszczenie wentylacji cyklicznie, wówczas system posłuży nam latami. Wiadomo, że to kosztuje, ale tutaj możecie poczytać jak realnie wygląda ta kwestia: https://brawent.pl/ile-kosztuje-czyszczenie-wentylacji/. Szczerze, na wentylacji nie można oszczędzać! Konserwacje należy zlecać, a wtedy możemy się cieszyć doskonałej jakości powietrzem, każdego dnia.
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Re: wentylacja

Post autor: mloda2 »

Ważne jest aby wiedzieć w jakim kierunku iść w kontekście przedstawionych propozycji wentylacji. Coraz więcej bowiem się o tym mówi i coraz większą uwagę się do tego przykłada. Dlatego też węgiel aktywny producent, który jest jednym z ważniejszych składników nowoczesnych filtrów to obecnie najlepsza inwestycja. Znajdziesz je na stronie http://zdpwa.com.pl/ . To świetna inwestycja w czyste powietrze w domu czy pracy.
król

Re: wentylacja

Post autor: król »

Będąc w temacie wentylacji, czy ktoś z was korzystał może z usług firmy https://www.lindab-polska.pl/ ? Z tego co się dowiedziałem z ich strony, to świadczą kompleksowe usługi związane z wentylatorami czy przepustnicami wentylacyjnymi. Zastanawiam się nad skorzystaniem z ich oferty, ale zależy mi także na waszej opinii na ten temat.
hiczungł

Re: wentylacja

Post autor: hiczungł »

Realizację wentylacji zdecydowanie wolałem powierzyć fachowcom. Na moje zlecenie zajęli się tym www.wentrik.pl , dla których nie stanowiło to kłopotu. W ich ofercie znajdziesz także realizacje z zakresu klimatyzacji. Koniecznie zastanów się nad takim dodatkiem, to było potrzebne na terenie naszej firmy!
Bartłomiej Haczyk

Re: wentylacja

Post autor: Bartłomiej Haczyk »

Wentylacja mechaniczna w budynkach to rozwiązanie, które sprawdziło się w pełni w przypadku prowadzonego przeze mnie przedsiębiorstwa. Zastosowany system w pełni rozwiązał problemy z wilgotnością powietrza, pozbywa się stale zanieczyszczeń i reguluje temperaturę wewnątrz. Muszę przyznać, że praca w takim środowisku jest obecnie znacznie bardziej komfortowa.
Awatar użytkownika
atenro
Posty: 634
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:32

Re: wentylacja

Post autor: atenro »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://pompyciepla-24.com.pl
Tome Łeć

Re: wentylacja

Post autor: Tome Łeć »

Montaż wentylacji to bardzo ważna sprawa, dzięki które w naszym domu będzie zawsze odpowiednia ilość świeżego powietrza. Montując klimatyzację mechaniczną ułatwiamy sobie życie, pozbywamy się z domu wilgotnego powietrza, w zamian dostajemy świeże, oczyszczone, przefiltrowane, wolne od alergenów czy smogu. Myślę, że to jak najbardziej gra warta świeczki. Polecam kontakt z firmą https://hvacengineering.pl/produkty/dla ... entylacja/. Na pewno szybko wycenią instalacę
ODPOWIEDZ