uczeszczanie na szkolenia

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
comanka
Posty: 112
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:26

uczeszczanie na szkolenia

Post autor: comanka »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad korzystaniem z dodatkowych szkoleń by sama jeszcze bardziej się rozwijam. Widziałam, ze pojawia się wiele różnych miejsc do ktorych warto sie zgłosić. Z tego co czytałam tutaj https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , można znaleźć kilka zdecydowanie wartościowych szkoleń. Wy z jakich korzystacie?
Awatar użytkownika
lampka
Posty: 268
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:12

Re: uczeszczanie na szkolenia

Post autor: lampka »

Nie wiem jak wy, ale ja wychodzę z założenia, że warto wybrać takie szkolenia, które przydadzą wam się w codziennym życiu, np w pracy. Ja teraz planuję skorzystać ze szkolen od https://calculatic.pl/kursy-excel/szkolenia-office . Według mnie, przy pracy biurowej takie szkolenia to wręcz obowiązek i warto znać dokładnie programy, na jakich się pracuje.

przykładowa baza danych xls
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Re: uczeszczanie na szkolenia

Post autor: mloda2 »

Dobre szkolenie pozwala unormować nabytą wiedzę i pokonać kolejne etapy zawodowe :) Dlatego wart postawić na zdobycie tej wiedzy w sposób jak najbardziej przemyślany. Polecam Beauty Lux w Warszawie, gdzie otrzymasz wiedzę z wielu zakresów. Od kosmetologi, podologi po wizaż czy kosmetykę. Kursy pozwalają przygotować się pieczołowicie do swojego przyszłego zawodu i dają dobry start w przyszłość.
Awatar użytkownika
wentexpert56
Posty: 24
Rejestracja: 26 kwie 2019, 21:16

Re: uczeszczanie na szkolenia

Post autor: wentexpert56 »

Jeśli chce się odbyć szkolenie trzeba na nie uczęszczać albo po prostu przejść kurs oniline, innej metody chyba nie ma. Im większe zaangażowanie podczas kursu tym większa szansa na pozytywny wynik egzaminu który przeważnie znajduje się na końcu. https://uprawnieniaelektryka.pl/ szkolenia organizowane są w wielu miejscach oraz dogodnych terminach - np. uprawniania SEP dla elektryków.
Awatar użytkownika
Alexinda
Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2019, 17:11

Re: uczeszczanie na szkolenia

Post autor: Alexinda »

Świetny temat, przyjemny do czytania. Mam co robić w wolnej chwili.
Sukces towarzyski tak naprawdę odnosi ten, kto potrafi stać się cenny dla innych.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: uczeszczanie na szkolenia

Post autor: Daria »

Bardzo fajne są również szkolenia odbywające się on-line, zwłaszcza dla zapracowanych osób. Z tego, co się orientuję, to takie szkolenia przeprowadza na przykład firma Kar Group, z ofertą której możecie zapoznać się na stronie http://kar-group.elk.pl/. Polecam, bo do wyboru macie tam aż kilkadziesiąt różnych szkoleń z najróżniejszych branż :)
Awatar użytkownika
sakrana
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: uczeszczanie na szkolenia

Post autor: sakrana »

Jeśli jesteście po psychologii to zdecydowanie polecam warszawską placówkę Centrum CBT i tamtejsze kursy. Brałam udział w kilku warsztatach i mogę ocenić pozytywnie, wysoki poziom merytoryczny, duży nacisk na umiejętności praktyczne. Teraz w czerwcu odbędzie się kolejna edycja szkolenia, w którym brałam kiedyś udział, mianowicie Terapia Par w podejściu poznawczo-behawioralnym. Naprawdę warto, bo zajęcia są prowadzona w sposób interaktywny, można z nich wiele wyciągnąć. Jakby co to w dniach 15-16 czerwca odbywa się to szkolenie i można się już zapisywać (formularz na stronie, albo tel. 22 428 44 26)
wojtęk12

Re: uczeszczanie na szkolenia

Post autor: wojtęk12 »

W obecnych czasach istotną kwestią stały się szkolenia prowadzone online. Jest to bardzo komfortowa metoda, która pozwala zarówno osobie prowadzącej szkolenie jak i uczestnikom, pozostać w miejscach dogodnych dla siebie. Ciekawą pozycją jest kursexcel.pl, dużo wiedzy zgromadzonej w jednym miejscu. Szeroki zakres i poziom zaawansowania.
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: uczeszczanie na szkolenia

Post autor: Kasiak77 »

Wprowadzenie do tworzenia design systemów

-Poznaj ideę design systemów i zrozum pracę z nimi z perspektywy projektanta UX

"To szkolenie jest dla Ciebie, jeżeli zaczynasz pracować z design systemem lub myślisz o pracy w podejściu systemowym w przyszłości. Poza solidnym wstępem o anatomii interfejsów użytkownika, zrozumiesz też jak komunikować design w zespole projektantów po to, by tworzyć spójne wizualnie produkty. Dowiesz się, jak możesz zorganizować swój proces projektowania, korzystając z design systemu."

Zapraszamy https://uxupgrade.pl/szkolenia/wprowadz ... n-systemow.
aśkaa

Re: uczeszczanie na szkolenia

Post autor: aśkaa »

Zdecydowanie dobrą opcją jest skorzystanie z propozycji https://www.ekofit.pl/ . To solidna firma, oferująca obszerny zakres szkoleń BHP. Profesjonalna obsługa klienta gwarantuje satysfakcję, a nabyta wiedza stanie się kluczowym atutem Waszego przedsiębiorstwa.
ODPOWIEDZ