troska o środowisko

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
klaudia30
Posty: 47
Rejestracja: 03 lip 2020, 12:56

troska o środowisko

Post autor: klaudia30 »

W dzisiejszych czasach ekologia jest w modzie i w sumie dobrze, bo warto dbać o środowisko. Sama też postanowiłam zadbać i wymienić jak dotąd kochane prze zemnie foliówki na fajne torby reklamowe wykonane z bawełny. Tym bardziej, że fajnie wyglądają te torby z ciekawym napisem. Jak wy dbacie o środowisko?
Bąbel

Re: troska o środowisko

Post autor: Bąbel »

Świetnie, że o tym piszesz! Ja bym tylko dorzuciła to, że warto pomyśleć również o korzystaniu wyłącznie z zielonej energii. Wiem, że firma Respect Energy zajmuje się tym tematem, więc można się do nich zgłosić, jeżeli macie jakieś wątpliwości w tej materii :)
Awatar użytkownika
2fast
Posty: 152
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:50

Re: troska o środowisko

Post autor: 2fast »

Jeśli troszczymy się o środowisko to warto wykorzystać różnego rodzaju materiały, które są w znacznym stopniu ekologiczne. Taka płyta osb jest wykonana z naturalnego drewna i można ją wykorzystać w wielu sytuacjach. Tyczy się to również wielu innych materiałów i rzeczy, które można wykorzystać ponownie.
Anna95

Re: troska o środowisko

Post autor: Anna95 »

Też jestem zdania, że każdy z nas powinien myśleć o ekologię. Istnieje wiele sposobów na to, aby zadbać o nasze otoczenie. Nie wiem czy wiecie, ale są teraz paliwa alkilatowe, które zawierają mniej szkodliwych substancji i są bardziej bezpieczne dla środowiska. Polecam do zapoznania się https://warter.pro/.
ODPOWIEDZ