Tańsze przesyłki

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
unlilka
Posty: 154
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:40

Tańsze przesyłki

Post autor: unlilka »

W jaki sposób znaleźć najtańszą przesyłkę? Znajoma mi coś opowiadała że są takie porównywarki ale nie bardzo mogę znaleźć nic takiego
Awatar użytkownika
plenj
Posty: 150
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:00

Re: Tańsze przesyłki

Post autor: plenj »

Może chodziło jej o brokerów kurierskich? W takim razie zostawię namiar na https://www.brokerkurier.pl/kurier-fedex , gdzie dostępny jest tani kurier FedeX ale nie tylko. Na stronie można sprawdzić także ofertę innych kurierów, porównać ceny i wybrać tego który ma najlepszą ofertę ;)
Awatar użytkownika
Matrioszek
Posty: 55
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:27

Re: Tańsze przesyłki

Post autor: Matrioszek »

Tu też zależy czego konkretnie szukacie, przesyłki mogą być przeróżne. Ja np. zastanawiałam się jak wychodzi transport samochodu z anglii i czy w ogóle jest to możliwe. Przecież przewiezienie samochodu z wysp wydawałoby się czymś bardzo kosztownym przecież. Jednak jak dobrze sobie to przeliczyłam to nawet bardziej opłacałoby mi się zrobić to niż kupować te same auto w Polsce;) Tu bardzo pomocny jest serwis Furgonetka Giełda, działanie tu jest proste - wystawiacie swoje ogłoszenie o transport różnych rzeczy z dokładnym opisem i poznajecie oferty różnym firm na takie usługi. Może i wam to pomoże ;)
Awatar użytkownika
sakrana
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: Tańsze przesyłki

Post autor: sakrana »

Zależy też co chcesz nadać, jeśli to ma być przesyłka o większych gabarytach to w takim razie najlepszym rozwiązaniem będzie paleta https://www.pogotowiepaletowe.pl/cennik - tutaj znajdziesz cennik tego typu usługi, jest także porównanie różnych firm przewozowych

manual rolki
Awatar użytkownika
Dzena
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2019, 10:40

Re: Tańsze przesyłki

Post autor: Dzena »

Jeśli szukasz tańszego sposobu dostarczania paczek, sugeruję wybranie brokerów kurierskich. Są to firmy, które działają jako pośrednicy między klientami a firmami kurierskimi. Na przykład w Polsce przesyłki kurierskie do ParcelABC. Ale są też inne, ale musiałeś tego spróbować sam.

adwokat kościelny uprawnienia
ODPOWIEDZ