smartfon z 5g

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
bułka

smartfon z 5g

Post autor: bułka »

Niedługo moja nastoletnia córka ma urodziny i zażyczyła sobie nowy smartfon. Oczywiście jak to nastolatce to zależy jej, by smartfon miał dobry aparat, oczywiśie do robienia seflie :D . Może macie jakiś sprawdzony model telefonu, budżetu nie mam jakiegoś określonego ale bez większych szaleństw
Włoska

Re: smartfon z 5g

Post autor: Włoska »

bułka pisze: ↑24 mar 2021, 22:47 Niedługo moja nastoletnia córka ma urodziny i zażyczyła sobie nowy smartfon. Oczywiście jak to nastolatce to zależy jej, by smartfon miał dobry aparat, oczywiśie do robienia seflie :D . Może macie jakiś sprawdzony model telefonu, budżetu nie mam jakiegoś określonego ale bez większych szaleństw
Wiesz co, z tego co wiedzę sporo osób w ostatnich miesiącach chwali telefony TCL. Chyba jakoś w na dniach ma wyjść od nich nowość (a może już jest dostępny) - model 20 5G. Cena z tego co kojarzę to, poniżej 1300zł, moim zdaniem warto się zainteresować.
Awatar użytkownika
karolla
Posty: 61
Rejestracja: 08 paź 2019, 18:25

Re: smartfon z 5g

Post autor: karolla »

Też chcę kupić taki smartfon ale na pewno też zainstaluję na nim bezpieczny komunikator https://www.dobreprogramy.pl/usecrypt-m ... 5338897025 usecrypt, który oferuje pełne szyfrowanie end-to-end. Pozwala on także na wysyłanie wygasających wiadomości
ODPOWIEDZ