Skup samochodów

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Skup samochodów

Post autor: Daria »

Witajcie,
czy Waszym zdaniem warto jest sprzedać stare auto w tak zwanym skupie samochodów? Widziałam na stronie https://skupaut.waw.pl/skup-samochodow-sochaczew/, że auto skup SOCHACZEW przyjmuje tak naprawdę auta w naprawdę różnym stanie technicznym. Na wycenę nie trzeba tam podobno długo czekać, a jest ona uczciwa i profesjonalna. Jak sądzicie, warto z czegoś takiego skorzystać?
Awatar użytkownika
domi.nika
Posty: 73
Rejestracja: 05 wrz 2019, 9:33

Re: Skup samochodów

Post autor: domi.nika »

Polecam najlepszy skup samochodów http://autoskup-szczecin.eu/ , oferują ceny adekwatne do stanu pojazdu i gotówkę możesz dostać w 15 minut , Swoje odziały mają w Szczecinie, Stargardzie i Gorzowie http://autoskup-szczecin.eu/skup-samochodow-gorzow.php
Awatar użytkownika
bec09
Posty: 50
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:22

Re: Skup samochodów

Post autor: bec09 »

yślę nad zmiana samochodu. Co według Was jest lepsze? Sprzedaż w skupie czy na portala aukcyjnych? Zastanawiam się wlaśnie bo potrzebna mi szybka kasa za to auto wiec myślałam nad http://autoskup.krakow.pl/ . A Wy gdzie sprzedajecie auta?
Awatar użytkownika
rucik
Posty: 75
Rejestracja: 17 sty 2020, 9:12

Re: Skup samochodów

Post autor: rucik »

U nas, w Wielkopolsce, też mamy ciekawy skup samochodów. Mówię o tej firmie https://skupautpoznan.pl/ , która ma siedzibę w Poznaniu, ale także przyjmuje samochody w Gnieźnie, Kaliszu, Wrześni, Swarzędzu, Szamotułach i tak dalej i tak dalej . Warto się z nimi skontaktować pod numerem 530 531 154 . Na pewno pomogą.
ODPOWIEDZ