serwer

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:44

serwer

Post autor: deborah »

Dzień dobry, zastanawiam się nad zakupem serwera Dell T340. Być może ktoś z Was miał styczność z tym urządzeniem i poleca?
gąska

Re: serwer

Post autor: gąska »

Bardzo fajne zestawienia różnych serwerów i hostingów można znaleźć na https://ktoryhostingwybrac.pl/ . Warto rozejrzeć się za różnymi możliwościami dostępnymi teraz na rynku :)
ryśka

Re: serwer

Post autor: ryśka »

Jeżeli chodzi o oprogramowania do przywracania danych to najlepiej sprawdzić ofertę jaką posiada producent https://www.senetic.pl/veeam/per_cpu__b ... /standard/ . Produkty jakie tutaj znajdziecie są naprawdę wysokiej jakości, spełniają bardzo duże wymagania i przede wszystkim dostępne są w dosyć dobrej cenie.
Człek

Re: serwer

Post autor: Człek »

Przechowywanie danych w chmurze oferuje również możliwości do analizy dużych zbiorów danych, co może znacząco przyczynić się do rozwoju biznesu. Korzystanie z zaawansowanych narzędzi analitycznych pozwala na głębsze zrozumienie trendów rynkowych i zachowań klientów. Szczegółowy opis tych możliwości można przeczytać w artykule na stronie https://www.kociewiak.pl/artykul/17949, ... w-praktyce i to umożliwia firmom podejmowanie lepiej informowanych decyzji.
ODPOWIEDZ