Sale okolicznościowe Karwia

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
sabina-65
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2020, 15:10

Sale okolicznościowe Karwia

Post autor: sabina-65 »

Hej wszystkim. Szukając eleganckiej sali na firmowy bankiet, trafiłam na ofertę Willi Krokowa. Oferta wydaje się naprawdę atrakcyjna, ale najpierw chciałabym poznać wasze opinie na temat tego miejsca. Jak myślicie, warto zorganizować tam tego rodzaju przyjęcie?
Awatar użytkownika
Alberta
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2020, 19:59

Re: Sale okolicznościowe Karwia

Post autor: Alberta »

Marzyło mi się wesele nad morzem, dlatego zdecydowałam się zorganizować przyjęcie w Willi Krokowa. Nie zawiodłam się ani na obsłudze, ani na ich wsparciu w planowaniu całego przedsięwzięcia. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Ogromny plus należy się na wyśmienite jedzenie i komfortowe noclegi!

bibran
zośka

Re: Sale okolicznościowe Karwia

Post autor: zośka »

W organizowaniu konferencji bardzo ważne jest również odpowiednie miejsce. Ja akurat idealnego miejsca szukałam tutaj https://www.rezydencjahotel.pl/ Wiele dobrych opinii słyszałam i mam nadzieję, że będę zadowolona z dobrze przeprowadzonej konferencji.
fikumiś

Re: Sale okolicznościowe Karwia

Post autor: fikumiś »

Wszystko zależy od tego o jakiej okoliczności mowa. Bo ja zastanawiam się nad tym gdzie można zjeść bardziej taki rodzinny domowy obiad. Bo jednak Warszawa dość dużym miastem jest, lecz jak szukamy czegoś wyjątkowego to właśnie w Restauracji Akademia znajdziemy to. Bo jest to miejsce w którym to tradycja bardzo ważna jest i to nie tylko widać lecz także czuć w każdym przygotowanym daniu.
ODPOWIEDZ