reklama na monitorach led

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
gość

reklama na monitorach led

Post autor: gość »

Cześć, co powiecie na temat takiej formy reklamy? Zastanawiam się czy nie zainwestować w reklamy na ekranach takie jak te https://vsg-digitalsignage.com/reklama-na-ekranach-led/. Sam przyłapałem się, że czasem nieświadomie zawieszam wzrok na monitorach stojąc w kolejce do kasy. Chciałbym jednak najpierw zapytać kto z Was też tak robi? Jestem ciekawy, czy to ja jestem wyjątkiem czy faktycznie te reklamy działają?
Awatar użytkownika
kunia
Posty: 28
Rejestracja: 07 lip 2019, 21:58

Re: reklama na monitorach led

Post autor: kunia »

To się sprawdzi tylko w marketach, by zachęcić klientów pod konkretny produkt i tyle. Chcąc działać skutecznie siłą rzeczy należy pójść w marketing internetowy, gdzie polecić mogę http://123media.pl/ . Poznali dokładnie moją firmę, oczekiwania, a następnie wprowadzili działania, dzięki którym zwiększyli widoczność marki w sieci.
Awatar użytkownika
plenj
Posty: 150
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:00

Re: reklama na monitorach led

Post autor: plenj »

Naprawdę nie wiem jaka jest ich skuteczność, warto byłby sięgnąć po jakieś statystyki. Podstawą bowiem jest dopasowana reklama. To samo tyczy się marketingu internetowego - nie ma narzędzi uniwersalnych, każde z nich służy do osiągnięcia konkretnego celu. Warto o tym na blogu https://adrenalinemd.pl/ więcej poczytać i dowiedzieć się jak działa marketing.
Awatar użytkownika
hunka
Posty: 69
Rejestracja: 02 wrz 2019, 8:22

Re: reklama na monitorach led

Post autor: hunka »

U mnie by się zdecydowanie nie przyjęła taka reklama, ponieważ prowadzę sklep internetowy. I tutaj dla mnie zdecydowanie lepsza jest reklama internetowa, dlatego też stale w nią inwestuję. Zatrudniłam nawet agencję http://e-marketingnet.pl/ która przygotowuje dla mnie kampanie marketingowe i je później realizuje.
ODPOWIEDZ