psychiatra online

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 70
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:50

psychiatra online

Post autor: magdap »

Dzień dobry, co sądzicie o psychiatra online? Warto korzystać z pomocy w takiej formie?
Awatar użytkownika
2fast
Posty: 152
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:50

Re: psychiatra online

Post autor: 2fast »

Nigdy nie korzystałem z takich usług ale wydaje mi się, że ma to naprawdę duży potencjał. Dlatego zainwestuj może w dobrą reklamę w internecie aby więcej osób dowiedziało się o Twojej usłudze. Jeżeli będziesz potrzebował z tym pomocy to sprawdz tutaj https://foxmedia.com.pl/firma/ z pewnością Ci pomogą :)
Awatar użytkownika
olik89899
Posty: 204
Rejestracja: 02 paź 2019, 16:00

Re: psychiatra online

Post autor: olik89899 »

Moja znajoma korzystała z pomocy psychiatry w poradni https://psychoterapiacotam.pl/psychiatra-warszawa/ i była bardzo zadowolona. Miała dogodną lokalizację w Warszawie i pomoc specjalistów na różnych etapach terapii i leczenia. Nie jest do końca przekonana, czy mają możliwość realizowania terapii online, ale zawsze można się skontaktować i dopytać.
Tomuś

Re: psychiatra online

Post autor: Tomuś »

Trzeba szczerze przyznać, że odpowiednie wsparcie psychologiczne mogłoby dzisiaj wiele osób postawić na nogach. Właśnie dlatego powinniście już teraz sprawdzić, jak bardzo rzeczową pomoc może zaoferować Wam w tym aspekcie Klinika PsychoMedic.pl w Krakowie i po prostu zacząć z tego korzystać. Numer do nich to 12 889 99 99 więc śmiało już teraz zacznijcie leczenie właśnie u nich.
ODPOWIEDZ