Psychiatra Kraków

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 70
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:50

Psychiatra Kraków

Post autor: magdap »

Psychiatra Kraków - kogo możecie polecić? Zależy mi na osobie z dobrym podejściem do pacjenta.
Awatar użytkownika
domek8
Posty: 156
Rejestracja: 25 maja 2019, 12:16

Re: Psychiatra Kraków

Post autor: domek8 »

Ja do krakowa nie chodziłam jedyne co to na razie własnie zapisałam się do psychiatry do mojego miasta rodzinnego - warszawy https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ Na NFZ nie ma co liczyć, bo terminy są naprawdę bardzo odlegle. Jeśli zależy wam na szybkim uzyskaniu pomocy, to najlepiej wybrać się własnie do tego psychiatry. Mam nadzieję, że pomoże on wam rozwiązać wasze problemy.
Elżbieta

Re: Psychiatra Kraków

Post autor: Elżbieta »

To prawda. Ja na pewno mogę Wam podpowiedziec, byście dobrze zastanowili się nad tym, kto będzie dla Was najlepszym wsparciem w kontekście Waszych problemów. Klinika PsychoMedic.Online powinna idealnie wpisać się w Wasze potrzeby, dlatego też już teraz zadzwońcie pod 799-399-399 i zasięgnijcie ich wsparcia.
truśka

Re: Psychiatra Kraków

Post autor: truśka »

Chodzę w Krakowie do gabinetu pana doktora Dariusza Rudasia na ulicę Łobzowską. Pan doktor pomaga mi uporać się z kilkoma lękami, które siedzą we mnie od bardzo dawna. Pokonanie własnych lęków nie jest proste, dlatego wymaga to poświęcenia czasu i zaangażowania w sprawę, a pan doktor wie jak mi w tym pomóc.
aniśka

Re: Psychiatra Kraków

Post autor: aniśka »

Na pewno tutaj https://mediccentre.pl/specjalisci/psychiatra znajdziecie bardzo fajną opcję. Jest tam bowiem sporo różnych ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o pakiety medyczne. Myślę, że warto się tam rozejrzeć na spokojnie. Przede wszystkim warto wybierać opcje, które pozwolą na duże oszczędności.
julkaaa

Re: Psychiatra Kraków

Post autor: julkaaa »

Myślę, że dobrym dla was rozwiązaniem będzie jednak warszawa terapia dla par . Faktycznie co do terapii w tym miejscu to rzeczywiście można otrzymać wielką pomoc, tym bardziej, że obsługa tutaj posiada naprawdę wielkie doświadczenie, a wy co o tym sądzicie?
ODPOWIEDZ