Przygotowania do wyboru szkoły

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
Kellys
Posty: 208
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:32

Przygotowania do wyboru szkoły

Post autor: Kellys »

Zbliża się już czas na wybór szkoły dla dziecka. Zastanawiam się nad tym głównie czy rozglądać się po prywatnych czy też państwowych szkołach. Macie jakieś porady co do tego? Na razie moim faworytem jest Te Vizja przy Okopowej, szkoła z Warszawy. Dokładnie przestudiowałam ich ofertę. No ale chętnie poczytam porady.
Mamątka

Re: Przygotowania do wyboru szkoły

Post autor: Mamątka »

Dobrze poczytaj sobie opinie, może też w googlu, tam często można wyłapać co rzeczywiście można powiedzieć o danej szkole, nie tylko poczytać ofertę;) Ja tak robiłam i wyszło super. Zdecydowałam się na prywatną szkołę i na pewno nie zamieniłabym jej na inną. Same plusy widzę.
Awatar użytkownika
Matrioszek
Posty: 55
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:27

Re: Przygotowania do wyboru szkoły

Post autor: Matrioszek »

Ja to wybierałam na ostatni moment, nie wyszło źle, ale lepiej rzeczywiście się do tego przygotować. Myślę, że prywatna szkoła to całkiem spoko wybór, akurat mam porównanie między taką a państwową i różnica jest całkiem spora, na korzyść prywatnej placówki oczywiście.
kąrra

Re: Przygotowania do wyboru szkoły

Post autor: kąrra »

Te Vizja jak najbardziej:) Ja akurat mam nie jakieś spore doświadczenie, ale to już wystarczyło do tego żeby ich pochwalić. Zajęcia online bardzo fajnie przygotowane, podglądałam syna jak w czasie pandemii uczył się przy komputerze i wyglądało to super. Świetnie, że udało się zaangażować dzieci do takiej nauki.
Awatar użytkownika
Mamona
Posty: 47
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:13

Re: Przygotowania do wyboru szkoły

Post autor: Mamona »

Widzę, że nie tylko ja mam tak dobrą opinie o Te Vizji, to już o czymś świadczy:) Z kim nie porozmawiam i to z przeróżnych roczników to rodzice chwalą sobie bardzo tą szkołę;) Moja córka aktualnie jest w 5 klasie. Nie musimy nawet szukać dodatkowych lekcji, zajęć - wszystko jest w szkole
zbigniew22223ą

Re: Przygotowania do wyboru szkoły

Post autor: zbigniew22223ą »

Ja na ten temat na pewno nie będę się wypowiadał. Po prostu mnie to w ogóle nie interesuje. Chodź na pewno ten wątek wyśle kumplowi to może tym wątkiem się zainteresuje.

__________________________________________________________________________
złote zaproszenia na ślub
Ada00

Re: Przygotowania do wyboru szkoły

Post autor: Ada00 »

Ja polecam szkoły prywatne. U nas to nie była to prosta decyzja, ale koniec końców dobrze wybraliśmy. Postawiliśmy na Te Vizję Gdańsk i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mają jeszcze swoje oddziały w Warszawie. Szkoła organizuje całe mnóstwo wycieczek, warsztatów i zajęć dodatkowych co tylko ułatwia przyswajanie wiedzy. Bardzo polecam tą szkołę, i jeśli nadal macie wątpliwości to zawsze można się wybrać na dni otwarte. Tam na pewno wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane :)
ami78

Re: Przygotowania do wyboru szkoły

Post autor: ami78 »

My zdecydowaliśmy, że zapiszemy córkę do szkoły prywatnej i po 3 latach możemy powiedzieć, że był to naprawdę bardzo dobry wybór. Nauczyciele mają indywidualne podejście do każdego z uczniów przez co nauka jest o wiele bardziej efektywna i każdy ma szansę się dobrze nauczyć nie zależnie od tego czy nauka przychodzi dziecku szybciej czy wolniej. W dodatku w szkole jest sporo zajęć dodatkowych gdzie dzieci mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań. Organizowane są wycieczki, warszaty, dzieci tu nie moga się nudzić :)

wirtualna nauka angielskiego
ODPOWIEDZ