Praca w Holandii

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 73
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:24

Praca w Holandii

Post autor: kasiunia »

Mamy grupę znajomych, która nie pracuje nigdzie w Polsce na etacie.Za to kilka razy w roku wyjeżdżają do pracy w Holandii - https://inperson.pl/ .Wyjazdy organizuje im właśnie agencja In Person i oprócz samej pracy załatwia także zakwaterowanie i ubezpieczenie. Dość specyficzny sposób na życie i pracę.W kwestii samych wyjazdów znajomi postawili na bezpieczeństwo i osiągnęli swój cel.Myślę ,że właśnie bezpieczeństwo jest najważniejsze.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Praca w Holandii

Post autor: Daria »

Ja też zastanawiam się nad wyjazdem do pracy za granicę w tym roku, ale myślę raczej bardziej o Austrii, niż o Holandii. Widziałam bowiem naprawdę dużo ofert pracy w tym kraju na stronie https://www.pracujwunii.pl/oferty-pracy ... 0/austria/ i pomyślałam, że może warto by było z tego skorzystać :) Jak sądzicie?
Awatar użytkownika
sakrana
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: Praca w Holandii

Post autor: sakrana »

Ja bym na ich miejscu sama zadbała o ubezpieczenie, bo takie z "urzędu" często jest średniej jakości. Tutaj https://kioskpolis.pl/ubezpieczenia-na-wyjazd-do-pracy/ są dobre oferty i wcale nie drogie. Można sobie sprawdzić
Awatar użytkownika
wooow
Posty: 55
Rejestracja: 22 mar 2019, 14:00

Re: Praca w Holandii

Post autor: wooow »

Pozwólcie, że wykorzystam ten temat. A macie jakieś sprawdzone oferty pracy z Szwajcarii. Dokładnie chodzi mi o pracę jako stolarz. Znalazłem coś takiego praca dla stolarza w Szwajcarii i wygląda to naprawdę przyzwoicie. Chyba się na to skuszę i zgłoszę się tam. Co mi szkodzi.
Wątpliwości to cień wiary.
Awatar użytkownika
selek
Posty: 324
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:02

Re: Praca w Holandii

Post autor: selek »

Według mnie bardzo dobre rozwiązanie taki wyjazd zagranicę bo w kilka miesięcy zarobisz kupę kasy. Polecam wyjechać do pracy w szklarniach poprzez tą agencję http://www.faspacking.pl/pl/ która oprócz tego że załatwia pracę to jeszcze transport i zakwaterowanie. Są oni gwarantem że nie zostaniesz oszukany i dostaniesz zapłatę za swoją pracę.
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 114
Rejestracja: 30 kwie 2019, 15:13

Re: Praca w Holandii

Post autor: luiza »

A co powiesz na pracę w Niemczech? Na https://www.inserv.com.pl/ widziałam ofertę pracy na budowie. Warunki zatrudnienia są bardzo dobre i można dużo zarobić (w euro). Z tego co wiem firma ta cieszy się bardzo dobrą opinią i działa jako podwykonawca dla niemieckich firm.
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 530
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Praca w Holandii

Post autor: sevenpoints »

Jeżeli musicie pilnie wyjechać za granicę, ale jednak zamierzacie wrócić, to polecam wam zostawić auto u sprawdzonych ludzi, czyli : https://www.startparking.pl/parkingi-lawica-poznan Istnieją na rynku już od wielu lat i mają naprawdę ciekawe oferty. Zapewniają także transport pod wybrany terminal oraz są czynni całą dobę :) To z pewnością duży plus.
Awatar użytkownika
WojtekK
Posty: 53
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:35

Re: Praca w Holandii

Post autor: WojtekK »

Chcę wyjechać do pracy za granicę. Rozważałem tą ofertę: www.opiekunki365.pl/oferty-pracy/ Korzystał ktoś może z ich oferty? Oferta mówi o opiekowaniu sie osobami starszymi . Jesli macie jakieś rady to chętnie wysłucham?
ODPOWIEDZ