Potrzebny fotograf

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
Miranda-79
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2021, 21:27

Potrzebny fotograf

Post autor: Miranda-79 »

Cześć kochani. Potrzebny byłby mi fotograf Gdańsk Morena na przyjęcie okolicznościowe, ale jakoś trudno jest mi się zdecydować na konkretną osobę. Polecacie studio, które powinnam wziąć pod uwagę? Przejrzałam już kilka ofert, więc jakieś rozeznanie mam.
ryśka

Re: Potrzebny fotograf

Post autor: ryśka »

Na moim ślubie fotografem był Pan Marcin z https://www.marcindrechna.com/ . Wykonał dla nas przepiękne zdjęcia, na których widać naprawdę wiele emocji. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, a zdjęcia są wspaniałą pamiątką, którą uwielbiamy teraz oglądać
małwa

Re: Potrzebny fotograf

Post autor: małwa »

A na co potrzebujesz tego fotografa ? U mnie była ostatnio fotograf na chrzest śląsk. Szczerze mogę powiedzieć, że zrobiła dobrą robotę. Wszyscy byli zadowoleni, bo Pani była bardzo wesoła i miła. A zdjęcia? Cudowne! Została nam naprawdę piękna pamiątka. No tylko Natalia jest z Śląska , ale myślę, że chętnie porobiłaby zdjęcia gdzieś dalej.
pyśka

Re: Potrzebny fotograf

Post autor: pyśka »

Nagłówek tak napisany, jakby ten fotograf był potrzebny na już. Najlepiej poszukać na spokojnie. Przejrzeć wcześniejsza zdjęcia. Zorientować się, czy czasami dana osoba, nie ma złych opinii, bo czasami możemy się negatywnie zaskoczyć. Ja kiedyś miałam nieprzyjemną sytuację z jednym panem fotograf, który namówiony przez gości troszkę się z nimi napił, ale dobrze, że nie była to ważna impreza.
martysia

Re: Potrzebny fotograf

Post autor: martysia »

Miranda-79 pisze: ↑08 lip 2021, 6:47 Cześć kochani. Potrzebny byłby mi fotograf Gdańsk Morena na przyjęcie okolicznościowe, ale jakoś trudno jest mi się zdecydować na konkretną osobę. Polecacie studio, które powinnam wziąć pod uwagę? Przejrzałam już kilka ofert, więc jakieś rozeznanie mam.
Ja zdecydowanie mogę polecić Fotograf ślubny Katowice. Wynajmowałam go podczas swojego wesele i jestem bardzo zadowolona. Zdjęcia były bardzo szybko u mnie. Zrobił nam bardzo piękną pamiątkę, która będzie z nami na zawsze. Gdybym mogła wziąć ślub drugi raz, na pewno wybrałabym jego na fotografa. Z resztą jak ktoś chce mogę podesłać zdjęcia z sesji.
ODPOWIEDZ