Pomoc dla dzieci

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
Karmen
Posty: 87
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:57

Pomoc dla dzieci

Post autor: Karmen »

Często jest tak, że rozliczając się z podatku za poprzedni rok, zastanawiamy się, czy przekazać 1% podatku, czy też nie. A jeśli tak to nie wiemy komu. Podpowiem Wam — może to być na przykład Fundacja Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Organizują różne zbiórki pieniędzy na rzecz chorych dzieci i wspierają ich rodziny. Warto by było pomyśleć o dofinansowaniu ich leczenia.
Awatar użytkownika
kalusia
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:29

Re: Pomoc dla dzieci

Post autor: kalusia »

Hej. Nasza sąsiadka korzystała z pomocy fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . W grupie ich podopiecznych jest wiele cierpiących maluchów, dla których walczą o powrót do zdrowia organizując zbiórki pieniężne. Spróbuj nawiązać z nimi kontakt. Na pewno nie przejdą obojętnie obok cierpienia tego maluszka. życzę dużo zdrówka!
Awatar użytkownika
Weneca
Posty: 56
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:59

Re: Pomoc dla dzieci

Post autor: Weneca »

Karmen pisze: ↑20 maja 2019, 11:56 Często jest tak, że rozliczając się z podatku za poprzedni rok, zastanawiamy się, czy przekazać 1% podatku, czy też nie. A jeśli tak to nie wiemy komu. Podpowiem Wam — może to być na przykład Fundacja Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Organizują różne zbiórki pieniędzy na rzecz chorych dzieci i wspierają ich rodziny. Warto by było pomyśleć o dofinansowaniu ich leczenia.
Bardzo dobrze znam fundację Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Niesamowite jest, co robią dla tych niewinnych chorych dzieci. Jak tylko organizują jakąś akcję, to staram się w niej uczestniczyć i gorąco namawiam do tego też znajomych.
Awatar użytkownika
izakk
Posty: 76
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:02

Re: Pomoc dla dzieci

Post autor: izakk »

kalusia pisze: ↑13 cze 2019, 11:36 Hej. Nasza sąsiadka korzystała z pomocy fundacji Szlachetny . W grupie ich podopiecznych jest wiele cierpiących maluchów, dla których walczą o powrót do zdrowia organizując zbiórki pieniężne. Spróbuj nawiązać z nimi kontakt. Na pewno nie przejdą obojętnie obok cierpienia tego maluszka. życzę dużo zdrówka!
Może warto prowadzić zbiórki internetowe na odpowiednich platformach np. https://dotuje.pl W ten sposób można dotrzeć do sporej liczby osób.
ODPOWIEDZ