mieszkania na sprzedaż poznań

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
atenro
Posty: 634
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:32

mieszkania na sprzedaż poznań

Post autor: atenro »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej http://aipoznan.pl/nowe-mieszkania-na-s ... -piatkowo/
fromnń

Re: mieszkania na sprzedaż poznań

Post autor: fromnń »

Możecie sobie zobaczyć oferty mieszkań, jakie ma biuro Adminion Nieruchomości https://adminion.pl/kontakt/ z Poznania. My korzystaliśmy z ich usług, jak sami sprzedawaliśmy nasza nieruchomość. Oni pomogli nam wszystko załatwić, ale także znaleźli odpowiednich kupców. Doskonale nam się z nimi pracowało, mieliśmy świetny kontakt, do tego ich usługi są w dobrych cenach, wiec opłaca się skorzystać z ich usług.
ptyś

Re: mieszkania na sprzedaż poznań

Post autor: ptyś »

Mieszkań na sprzedaż jest bardzo wiele wszystko zależy od tego czego tak konkretnie poszukujemy. Dlatego też najwięcej informacji możemy znaleźć w internecie. I tak też zaczęłam przeszukiwać w sieci jakiś informacji na temat udziałów w nieruchomościach. Bo jak się okazuje to mój wuj ma takie udziały których teraz chciałby się pozbyć a to takie łatwe nie jest. Więc szperałam w necie i znalazłam skup udziałów w nieruchomościach Mam nadzieję, że tam pomogą mojemu wujkowi.
ODPOWIEDZ