kredyt gotówkowy

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
Ritos
Posty: 84
Rejestracja: 19 gru 2018, 15:59

kredyt gotówkowy

Post autor: Ritos »

Witam, w jakim banku dostanę kredyt z niskim oprocentowaniem na remont łazienki. Koszt to około 10.000 złotych. Czytałam opinie o pożyczkach https://www.forum-kredytowe.pl/f/43-pozyczki-opinie/ i zastanawiam się nad Vivusem
Awatar użytkownika
Iva03
Posty: 52
Rejestracja: 10 mar 2019, 16:25

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: Iva03 »

Gdybym sama szukała kredytu dla siebie, najpewniej zrobiłabym to za pośrednictwem portalu https://www.bancovo.pl/opinie/ . Wypełniając tam krótki formularz znajdziemy szybko fajne propozycje, zarówno biorąc pod uwagę niskie opłaty, jak i długi okres kredytowania i to zarówno w bankach, jak i w firmach finansowych. Każdy wybierze bez problemu, coś odpowiedniego dla siebie.
Awatar użytkownika
mano75
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:30

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: mano75 »

Każdy ma inne zdanie na temat pożyczek. Od zawsze tak było.
Śnijcie piękne sny. Oboje. Kiedy śni się razem, są więcej warte".
Awatar użytkownika
serowa
Posty: 197
Rejestracja: 27 kwie 2019, 15:00

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: serowa »

Ja natomiast rozważam by przyszłości starać się o kredyt inwestycyjny dla firm, być może w Muli Inicjatywie https://multiinicjatywa.pl/oferta/kredyt-inwestycyjny . Słyszałam bardzo pochlebne opinie na temat tej firmy i pracujących tam doradców. Czy ktoś z was jest w stanie wypowiedzieć się nieco szerzej na temat tej oferty?
Awatar użytkownika
Karmen
Posty: 87
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:57

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: Karmen »

Wydaje Ci się, że pętla zadłużenia to koniec świata? Wcale nie musi tak być! Pomożemy Ci się z niej wydostać! Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić: http://stopwindykacji.prawnik20.pl/t8UZb9
Awatar użytkownika
PanMajster
Posty: 18
Rejestracja: 22 paź 2019, 9:34

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: PanMajster »

Witam.
Sam borykałem się niedawno z tym problemem, jaki kredyt wziąć. Znalazłem w wyszukiwarce po opiniach specjalistów z Habza Finanse, którzy pomagają uzyskać kredyty gotówkowe, kredyty dla obcokrajowców, czy na mieszkanie.
Jeśli jesteś obcokrajowcem i nie możesz otrzymać kredytu to polecam Ci zajrzeć na stronę https://habzafinanse.com.pl/kredyt-goto ... okrajowca/ tam na pewno Ci pomogą.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 40
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:50

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: Kalanss »

Wszystko zależy od tego co jest dla Ciebie atrakcyjne? Nie korzystajcie z porównywarek, nie sugerujcie się poleceniom, wybierajcie tylko zgodnie ze swoją wiedzą. Nic nie szkodzi jeśli jej nie macie, bo mozecie ją zdobyć czytając blog finansowy znajdujący się pod adresem https://www.aventusgroup.eu/
Awatar użytkownika
Emulka
Posty: 84
Rejestracja: 13 cze 2019, 22:50

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: Emulka »

Najlepiej za pośrednictwem. W Warszawie można załatwić kredyt za pośrednictwem tej firmy https://affinance.pl/ Bardzo solidny zespół niezależnych doradców finansowych. Sama korzystałam z ich pomocy.
Awatar użytkownika
sadler20
Posty: 133
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:03

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: sadler20 »

Też potrzebuję, a nie do końca wiem gdzie się zwrócić po korzystny kredyt myślałem nad tym, że w wyborze może pomóc doradca kredytowy Siedlce akurat mają wielu dobrych doradców i wiem od znajomych o kilku, ale czy faktycznie trzeba korzystac z takich uslug? Co z porównywarkami kredytowymi są wiarygodne czy raczej nie?
ODPOWIEDZ